Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Pornhub'dan House ve Tekno Festivali

Pornhub müzik ile bağlarını güçlendirmekte kararlı

  • MIXMAG TURKEY
  • 1 Nisan 2019
Pornhub'dan House ve Tekno Festivali

Pornhub, müzik sektöründeki atılımlarına house ve tekno festivali ile devam ediyor. İlk olarak Kanye West'e ömür boyu üyelik hediye eden, daha sonrasında ise süperstarı ''Pornhub Ödülleri'' için ''kreatif direktör'' olarak atayan şirket, 9 Haziran'da erotik endüstrisinin kalbi olan Los Angeles'ta bir festival düzenleyecek.

Bir günlük etkinlikte Carl Cox, Green Velvet, Skream, Daniel Wang, Heartthrob, Pillowtalk, Horse Meat Disco (Sleazy Studio 54 set) gibi house ve teknonun büyük isimleri yer alacak. Thugfucker, Lovefingers, Fuck Buttons, DJ Deep ve DJ Minx gibi birçok DJ de sahnede olacak.

Ayrıca festival içinde özel alanlarda sektörün altın çağı olarak görülen 1980'ler temasıyla birçok partide düzenleniyor olacak. Yemek konusunda ise Batı Yakası'nın en ünlü burger zincirlerinden In-N-Out ve sandviç devi Subway seçeneklerden sadece birkaçı olacak.

CL-IMAX tarafından ayrıca bir film alanı sunulacak ve çeşitli sanat eserleriyle heykeller festival alanında sergilenecek. Los Angeles sıcağından bunalanlar için ise dev bir su kaydırağı da festivalin bir parçası olacak.

Festivalin duyurusunu yapan Pornhubfest sözcüsü Dirk Moaner şunları söyledi: "Pornhub, son yıllarda hip-hop ve rap olmak üzere müzikle içli dışlı birçok aktivite ve kampanyalarda bulundu. Ancak, son yıllarda rave ve tekno partilerinin popülaritesi ilgimizi çekmeye başlamıştı. Bu yüzden Pornhubfest'i başlatmak için doğru zaman olduğunu düşünüyoruz. Bilet fiyatları ve gün içindeki tüm aktiviteler tamamen uygun cüzdan dostu olacak".

Festival ile ilgili ayrıntılar geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

Yükleniyor...
Yükleniyor...