Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ETKİNLİK

Worakls, Sónar Atina 2019'da canlı performans sergileyecek

Fransız yetenek, Sónar Atina öncesi 26-28 Temmuz tarihlerinde Big Burn İstanbul sahnesinde olacak

  • BIG BURN İSTANBUL İŞ BİRLİĞİYLE
  • 23 Temmuz 2019
Worakls, Sónar Atina 2019'da canlı performans sergileyecek

Techno müziğin başarılı işler ortaya koyan Fransız temsilcilerinden Worakls'ın (Kevin Rodrigues), 11-12 Ekim 2019 tarihleri arasında Yunanistan'ın başkenti Atina'da düzenlenecek Sónar Atina'nın sahne listesinde yer aldığı açıklandı. Mart ayında çıkardığı 'Orchestra' albümüyle aynı adı taşıyan dünya turnesine de çıkan sanatçı Atina performansından önce 26-28 Temmuz tarihlerinde Big Burn İstanbul sahnesinde Türkiye'deki dinleyicilerinin karşısına çıkacak.

10 parçadan oluşan 'Orchestra' adlı albüm, Rodrigues'in kurucuları arasında olduğu Hungry Music etiketiyle çıkmış, müzikseverlerden olumlu tepkiler alarak Pete Tong, Milk & Sugar, David Gausa gibi isimler tarafından desteklenmişti. Albümdeki 'Cloches' isimli yapım, albüm çıkmadan Şubat ayında tekli olarak piyasaya sürülmüş ve yine Pete Tong başta olmak üzere Mosimann, Fransicso Lozano gibi isimlerden destek görmüştü.

Sónar Atina 2019'da Worakls'a eşlik edecek isimler arasında Alan Fitzpatrick, ANNA, Boys Noize, Enrico Sangiuliano, HAAi, HVOB, Kölsch ve Big Burn İstanbul 2019'un da programında yer alan Recondite gibi sanatçılar yer alıyor.

Sónar Atina ile beraber 'Orchestra' dünya turnesine sonbaharda yoğun bir şekilde devam edecek olan başarılı sanatçı 26-28 Temmuz tarihlerinde Big Burn İstanbul sahnesinde Türkiye'deki dinleyicilerinin karşısında olacak. Worakls'ı İstanbul'da dinleme fırsatını kaçırmamak için burayı tıklayın.

Big Burn Istanbul'a özel hazırladığımız Spotify listemizi takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...