Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Dans Pistindeki Yerinizi Alın

Dans müziği ve eğlence kültürüne dair her şey

  • MIXMAG TURKEY
  • 8 Ocak 2019

Haftalık haber bültenlerimiz, özel içerikler, fırsatlar, Mixmag Türkiye ve Future Forward etkinliklerinde özel indirimler ve daha bir çok ayrıcalık seni bekliyor.

Aşağıdaki formu doldurarak özel fırsatlardan yararlanma şansını yakala ve dans pistinde seni bekleyen heyecanın tadını çıkart.

* gerekli alanlar
/ / ( gg / aa / yyyy )

*Doğum tarihi bilgisi ticari iletişim kanallarından yapılacak olan bazı kampanyaların yasalar gereği 18 yaş ve üstü ile sınırlandırılması nedeniyle talep edilmektedir.

**İstediğim her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, göndereceğiniz elektronik iletilerde belirtilen işlemi (red) yaparak ilgili ticari elektronik iletişimi durdurabileceğim, açık rızama dayanarak kişisel veri işlenen hallerde ise açık rızamı her zaman geri çekerek açık rızaya dayanan kişisel veri işleme süreçlerini durdurabileceğim hususlarında da bilgilendirildim/biliyorum.

Kişiselleştirilmiş/ticari iletişime ilişkin olarak kişisel verilerimin aydınlatma metninde açıklandığı şekilde işlenmesine, kişisel verilerimin FFM Medya ve FFM Medya'ya bağlı olduğu şirketler tarafından ticari iletişim amacıyla kullanılmasına izin veriyorum.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...