Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

Guūs House sezon açılışını yaparak yaz takviminden ilk detayları paylaştı

Goom Gum, Floyd Lavine, Alphadog, Alexander Alar, Tayllor ve Orkun Bozdemir, Ankara’nın yeni kulüplerinden Guūs House’un bu sezonki konukları arasında

  • MIXMAG TURKEY
  • 19 Mayıs 2023

2022 yılında kapılarını müzik tutukunlarına açan Ankara’nın genç kulüplerinden Guūs House, ilkbahar-yaz sezonunu başlatarak yeni sezonda konuk edeceği ilk etap sanatçıları duyurdu.

28 Nisan’da Kinky Sound, 5 Mayıs’ta Yiğit Karakaş, 12 Mayıs’ta ise Aiwaska’yı sahnesinde ağırlayan Guūs House; 26 Mayıs’ta Floyd Lavine, 2 Haziran’da Orkun Bozdemir, 9 Haziran’da Alexander Alar, 23 Haziran’da Alpalooza festivalinin lansman partisi kapsamına Goom Gum, 7 Temmuz’da Tayllor, 18 Ağustos’ta ise Alphadog’u konuk edecek.

İlerleyen süreçte farklı sanatçıları da etkinlik programına dahil edeceğini duyuran Guūs House, müzik ve görsel sanatların göz alıcı bir kombinasyonuna ev sahipliği yapıyor ve kendine özgü bir konseptle katılımcılarına unutamayacakları deneyimler sunmayı hedefliyor.

Guūs House’u daha önce deneyimleme fırsatı olmayan başkentli elektronik müzik tutkunları için adresi, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah., 2811. Cad. No: 9/3K Çankaya.

Kulübün şu ana kadar açıklanan güncel takvimini aşağıda görebilir, en yeni gelişmelerden haberdar olmak için Instagram hesabını buradan takibe alabilirsiniz.

༺༻

26 Mayıs - Floyd Lavine
2 Haziran - Orkun Bozdemir
9 Haziran - Alexander Alar
23 Haziran - Goom Gum
7 Temmuz - Tayllor
18 Ağustos - Alphadog

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...