Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Pinch 13 yıl aradan sonra ilk solo albümünü çıkarmaya hazırlanıyor

2020 Pinch için farklı bir yıl

  • AHMET AYDEMİR
  • 1 Haziran 2020

Çalışmalarını Bristol'da sürdüren DJ/prodüktör Pinch (Rob Ellis), geçtiğimiz günlerde 13 yıl aradan sonra "Reality Tunnels" adlı bir uzunçalar albüm çıkaracağını duyurdu. Albüm, sanatçının kendi plak şirketi Tectonic Recordings etiketiyle 19 Haziran'da dinleyiciyle buluşacak.

"Reality Tunnels" için iş birliğine gidilen sanatçılar arasında Trim, Killa P, Emika, Inezi ve folk melodileriyle tanınan Nive Nielsen & The Deer Children gibi önemli isimler bulunuyor.

Sanatçı, yeni albümünden yayımladığı "Accelerated Culture" parçası ile akıllarda albüm hakkında oluşan düşüncelerin netleşmesini sağlıyor. Klasik Pinch techno'su olarak nitelendirilebilecek parçada güçlü ve ritmik tonlarla uyum içinde ilerleyen hi-hat zilleri ve başka dünyalara ait zengin synth dizilimi dinleyicilerin şarkıdan ayrılmamasını sağlıyor. Bir başka deyişle "Accelerated Culture"da dinleyicileri işitsel bir haz bekliyor.

Toplam 10 parçadan oluşan "Reality Tunnels" albümüne buradan ön sipariş verebilir, "Accelerated Culture" için hazırlanan video klibi aşağıda izleyebilirsiniz.

'Elektronik Müzik 101' çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...