Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ETKİNLİK

Olympos Teleferik 29 Ağustos’ta ‘The Moment Presents: Meet Zeus II’ etkinliğine ev sahipliği yapacak

Sınırlı sayıda özel konuğu ağırlayacak olan etkinlik, Antalya’nın en yüksek noktası Olympos Teleferik’te gerçekleşecek

  • THE MOMENT İŞ BİRLİĞİYLE
  • 13 Ağustos 2020

Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan ve 2.365 metre ile şehrin en yüksek noktası olan Olympos Teleferik, The Moment sunumu ve milimaudio organizasyonuyla 29 Ağustos Cumartesi günü özel bir dans müziği etkinliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Unsalze, Leia, CNDD, el Capitan, milimaudio ve Yigitoglu’nun kabin başına geçeceği etkinlikte konuklar, Olympos Teleferik’in bulunduğu Tahtalı Dağı’nın zirvesinde yüksek rakımla oluşan sıcaklık farkını müzikle telafi edip dans ederek ısınacak.

Serinin ilk etkinliği 7 Eylül 2019’da yine aynı noktada düzenlenmiş ve Türkiye’de bu yükseklikte yapılan ilk elektronik müzik etkinliği unvanını almıştı. Sonbaharın ilk günlerinde düzenlenen etkinlikte ilçe merkezinde sıcaklık 40°C ölçülürken, Olympos Teleferik zirvesinde 10°C olarak ölçülmüştü.

Serinin ikinci etkinliğinde, içinde bulunduğumuz "yeni normal"in gerektirdiği sosyal mesafe ve sterilizasyon tedbirleri uygulanarak konukların güvenle vakit geçirmeleri sağlanacak.

29 Ağustos Cumartesi günü 15:30 - 20:30 saatleri arasında düzenlenecek olan ‘The Moment Presents: Meet Zeus II’, 50 özel konuğu müzik, dans, eğlence ve mutlu anılarla zirvede buluşturacak.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...