Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
TEKNOLOJİ

Mighty Audio artık Amazon Music ile de entegre çalışacak

Müzikçaların çevrim dışı özelliği Spotify’dan sonra Amazon Music veritabanıyla entegre edildi

  • MIXMAG TURKEY
  • 10 Ocak 2020
Mighty Audio artık Amazon Music ile de entegre çalışacak

Venedik merkezli teknoloji şirketi Mighty Audio, Amazon Music’i müzik oynatma cihazıyla uyumlu hale getirdi.

Might Audio ile Amazon Music arasındaki entegrasyon sayesinde müzikseverler mobil telefon ya da internet bağlantısı olmadan çevrim dışı olarak Amazon Music veritabanındaki müzikleri dinleyebilecek. Spotify ile de uyumlu çalışan cihaza çalma listeleri ve albümler müzik dinleme platformlarından bir kez indirildikten sonra internet bağlantısı olmaksınızın her yerde çalınabiliyor. iOS ile uyumlu hale gelen entegrasyonun çok geçmeden Android işletim sistemli cihazlarda da işler hale gelmesi bekleniyor.

Gelişmeyle ilgili açıklamalarda bulunan Mighty Audio kurucusu ve CEO’su Anthony Mendelson, “Amazon Music ile entegrasyon, müzik dinleme deneyimini mobil telefon, mobil ekran ve internet bağlantısından bağımsız hale getirme stratejimiz için dev bir adım anlamına geliyor” şeklinde konuştu.

Mighty, 2016 yılında Google, Samsung, Dolby ve Live Nation’da çalışan bir grup mühendisin girişimi olarak hayat bulmuştu. Mighty Audio ürünleri ve Amazon Music entegrasyonu hakkında daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edin.

#Turkuaz çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...