Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
Galeriler

10 fotoğrafta House of Mary Jane sezon açılışı gecesi

Eskişehir’in sevilen buluşma noktası House of Mary Jane, Season Reboot gecesini 15 Temmuz’da çok özel bir buluşmayla gerçekleştirdi

  • MIXMAG TURKEY | FOTOĞRAF: SİNAN ARUSER
  • 20 Temmuz 2023

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

2022 yılında Eskişehir’in gözde mekanlarından Cassaba Modern’de faaliyete geçen, yaptığı özel signature kokteyller ve getirdiği yeni müzik anlayışı ile şehrin çok kısa sürede en sevilen buluşma noktalarından biri haline gelmeyi başaran House of Mary Jane, sezon açılışını 15 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştirdi.

Açılış gecesinde Triart ve Hard Reset’in sahne aldığı mekan, daha önce aralarında Ayhan Aygun, Mervezelo, Stefan Addo, Kozmonotosman, Çağan Tunalı, UGR, Fatih Ulusoy, Sirmeloo, Vildan Gündüz, Taykunku, Mayakan ve Negativenoise’un da aralarında olduğu çeşitli sanatçıları sahnesinde konuk etti.

Müzik direktörlüğünü Ayhan Aygun’un yaptığı House of Mary Jane, özellikle haftasonları Eskişehir’in önde gelen eğlence noktalarından biri konumuna erişti. 200 kişilik kapasitesi ile, elektronik müzik başta olmak üzere geniş müzik kitlesine hitap eden House of Mary Jane, önümüzdeki dönemde sürpriz isimleri de sahnesinde ağırlayacağının müjdesini veriyor.

Uzman miksologlar tarafından hazırlanan kokteyllerinin yanı sıra zengin bira menüsü ile de farklı damak tatlarına hitap eden mekan, dönemsel olarak gerçekleştirdiği “Bar Takeover” etkinlikleri ile de ayrıca dikkat çekti ve beğeni kazanmayı bildi.

Season Reboot gecesinden fotoğrafları aşağıda inceleyebilir, en güncel gelişmelerden haberdar olmak için House of Mary Jane'i buradan takibe alabilirsiniz.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...