Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

Kloster Alaçatı'da müzikle dolu yeni sezon başlıyor

Bayram tatili haftasına denk gelen sezon açılışı günlerinde Interstellar Funk, Axel Boman, David Mayer ve Headwaters'ın aralarında olduğu çeşitli sanatçılar Kloster Alaçatı sahnesinde olacak

  • MIXMAG TURKEY
  • 24 Haziran 2023

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Kloster, dans müziğinin önde gelen isimleri ve festivallerle dolu bir Alaçatı yazına 28 Haziran Çarşamba günü başlangıç yapıyor. Yaz sezonunda sıra dışı müzik seçkisi sunmaya hazırlanan Kloster Alaçatı, Ege'nin muhteşem manzarası eşliğinde dünya çapında ünlü DJ'leri ağırlarken, yeni ses ve ışık sistemleriyle ve özenle tasarlanmış dekorasyonuyla öne çıkıyor.

Kloster Alaçatı'nın açılış haftasına denk gelen Kurban Bayramı programı şu şekilde:

28 Haziran Çarşamba:
Interstellar Funk (Dekmantel, Rush Hour, NL) + Salih Topuz + Marlen

Avrupa'nın yeraltı elektronik müzik sahnesinde yükselen bir isim olan Interstellar Funk, adını Dekmantel, OFFSonar ve The Peacock Society gibi birçok festivalin programında duyurdu. Interstellar Funk, kendi plak şirketi Artificial Dance Label'ın yanında Christiaan Macdonald ve Antal Heitlager’in efsane plak şirket Rush Hour’dan parça çıkarmaya yapmaya devam ediyor.

Hollanda'nın büyülü elektronik müzik sahnesinin en ateşli prodüktör ve DJ'leri arasında parıldayan Interstellar Funk, analog seslerin ve hipnotik ritimlerin büyüsüne kapılıp sizi dansa çağırıyor! Interstellar Funk 28 Haziran Çarşamba günü, Kloster'da gerçekleşecek bu muhteşem geceye konuk olacak.

Sizleri etkisi altına alacak bir müzik yolculuğuna çıkarmaya hazırlanın! Interstellar Funk ile birlikte dansın ritmine kapılacak, unutulmaz bir deneyimin keyfini çıkaracaksınız. Bu eşsiz geceyi kaçırmayın!

Geceye destek veren isimler ise Salih Topuz ve Marlen.

29 HAZİRAN PERŞEMBE:
HEADWATERS + VENICE

Headwaters, Engin Özbatır ve Onur Okutan'dan oluşan müzik tutkunu ikilinin elektronik müzik projesi. Hayatlarını müzikle örerek geçiren bu ikili, Headwaters adı altında melodik müzikle tekno ritimleri buluşturuyor. DJ setlerinde techno ve tech-house ağırlıklı parçalara yer veren Headwaters, live enstrümanlarla harmanladıkları dans müziği mix'leriyle de dinleyicilerini büyülüyor. İstanbul'un yanı sıra Avrupa'nın en önde gelen mekanlarında da canlı performans sergileyen Headwaters ikilisi, 29 Haziran Perşembe günü Kloster Alaçatı sahnesinde yerini alırken, gecenin başlangıç vuruşunu ise Venice yapıyor.

30 HAZİRAN CUMA:
AXEL BOMAN (STUDIO BARNHUS, SE) + KAAN DÜZARAT + GÜLNİHAL

Axel Boman, İsveç'in gurur duyduğu bir müzik dehası, Grammy adayı DJ ve başarılı bir müzik yapımcısı! Dünya çapında şöhrete ulaşan bu yetenekli isim, Stockholm'ün en seçkin plak şirketi Studio Barnhus'un ortağı olarak da tanınıyor. DJ Koze ve James Murphy gibi efsane isimlerle işbirlikleri yaparak kusursuz projelere imza atan Axel Boman, aynı zamanda John Talabot ile kurduğu Talaboman projesi ile R&S ve Cocoon gibi ünlü plak şirketlerinden parçalar yayınlamıştır. Axel Boman'ın çoğu solo çalışması ise Studio Barnhus etiketiyle müzikseverlerle buluşmuştur. Kloster; BBC Radio 1, Burning Man, Coachella, Sónar, KCRW LA, Circoloco, Art Basel gibi dünyanın en prestijli kulüplerinde ve festivallerinde unutulmaz performanslara imza atan Axel Boman’la müzik tutkunlarını 30 Haziran Cuma günü buluşturmak için sabırsızlanıyor.

Gecenin ev sahipliği rolünde Kaan Düzarat var. Gülnihal ise geceye destek veren bir başka isim.

1 TEMMUZ CUMARTESİ:
DAVID MAYER (CONNECTED, OBJEKTIVITY, DE) + DENİZ TEKİN + BARTER

Berlin'in büyüleyici plak şirketi Keinemusik'in önde gelen isimlerinden biri olan David Mayer, 1 Temmuz Cumartesi günü Kloster Alaçatı'da! Eşsiz müzikal deneyimler sunan David Mayer, prodüksiyonları ve DJ setlerinde deneysel bir yaklaşım sergiliyor. Müziğinde farklı tarzları ustalıkla harmanlayarak afro, techno ve house gibi elementleri bir araya getiriyor ve kendine özgü bir sıra dışı sound ortaya çıkarıyor. Kariyerinin başından beri ürettiği ve remikslediği parçalarla müzik dünyasına büyük katkılar sağlayan Mayer'in enerjik performansıyla dolu bir geceye hazır olun!

Sınırları zorlayan David Mayer’in müziğiyle katılımcıları dansa davet eden geceye destek veren diğer isimler Deniz Tekin ve Barter olacak.

༺༻

Kloster Alaçatı sezonu başlatıyor ve dolu dolu bir yaz bizi bekliyor! Heyecan verici etkinlikler ve eşsiz müzik deneyimleri için Kloster Alaçatı'nın Instagram sayfasını takip etmeyi unutmayın. Line-up hakkında daha fazla bilgi için gözünüzü bu sayfadan ayırmayın. Heyecan dorukta, bu yazı kaçırmak istemeyeceksiniz!

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...