Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
Galeriler

15 fotoğrafta Los Angeles’taki Copa del Rave futbol turnuvasının ilham verici atmosferi

Los Angeles'ın dans müziği sektöründeki temsilcileri yardım kampanyası için mücadele etti

  • AHMET AYDEMİR | FOTOĞRAFLAR: JULIANA BERNSTEIN, JAMIE ROSENBERG
  • 12 Kasım 2019

Dans müziğinin Los Angeles'taki sektör temsilcileri, "MusiCares" projesine para yardımı toplamak amacıyla ikincisi düzenlenen Copa del Rave futbol turnuvasında ter döktü.

Şehrin çok amaçlı spor komplekslerinden Evolve Project LA'de organize edilen turnuva, aralarında Red Light menajerlik şirketi, ThreeSixZero, Mad Decent ve LIAMOUS Utd gibi endüstri oluşumları ve Diplo, Ardalan, TEED, Borgore, Amanda Panda, Zen Freeman ve Born Dirty gibi sanatçılardan oluşan çeşitli takımların mücadelesine tanıklık etti. Waffle ve kokteyl servisleri, spikerlerin heyecan verici maç anlatımları ve çeşitli DJ performansları da içeren etkinlik, anlamlı bir amaca hizmet etmek için düzenlendi.

Sert mücadelelerin yaşandığı turnuvada ThreeSixZero ve Mad Decent takımları finale ulaşamadan elendiler. Geçen yılki turnuvada son ana kadar yarışan Red Light ve LIAMOUS takımları bu sefer yine finalde karşılaştı ve kupaya uzanan yoldaki son maç 2-0'lık Red Light üstünlüğüyle sona erdi. Etkinlik, MLS El Tráfico şampiyonasında LAFC'nin Los Angeles Galaxy takımını 5-3 yendiği maçla aynı döneme denk geldi ve Los Angeles Galaxy kulübü, giysi bağışı yaparak Copa del Rave etkinliğine destek verdi.

Turnuva sayesinde, The Recording Academy'nin elektronik müzik endüstrisinde yaşanabilecek kaza ve benzeri kriz durumlarına karşı acil finansal ve medikal çözümler üretebilmek amacıyla oluşturduğu "MusiCares" programına bağışlanmak üzere 20,000 doların üstünde yardım toplandı.

Copa del Rave kurucuları Alastair Duncan, Jonathan McDonal ve Ardalan, etkinlik sonu yaptıkları ortak açıklamada, "Bugünün bir başarı hikayesine dönüşmesine yardımı dokunan tüm DJ'lere, takımlara, sponsorlara ve gönüllülere teşekkürlerimizi iletiyoruz. Finalde kaybetmiş olabiliriz ancak günün kazananı futboldu. Yeni bir Copa del Rave turnuvasında herkesi tekrar görmek için sabırsızlanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Copa del Rave sonbahar 2019 turnuvasından öne çıkan 15 fotoğrafı aşağıda inceleyebilirsiniz.

#Turkuaz çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...