Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

All Mega ile Meksika lezzetlerine yolculuk

Eğlenceli taco savaşları ve şef Batuhan Bayır'ın enfes taco tarifleriyle Meksika lezzetlerine giden kısayolu keşfedin

  • ALL MEGA İŞ BİRLİĞİYLE
  • 29 Temmuz 2021

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Müzik etkinliklerinin geri döndüğü, ritmimizi bulmaya başladığımız ve tam normalleşmeye adım adım yaklaştığımız günlerden geçerken, iç kıpırdatan müziklere ve sıra dışı performanslara ihtiyaç duyduğumuz kadar alışılmışın dışında lezzetlere olan ilgi ve merakımız da hiç olmadığı kadar yoğunlaşmış durumda. Öyle ya, eski normale dair en sıradan rutinlerimizin bile ne kadar kıymetli olduğunu her geçen gün daha iyi anlıyoruz.

İster sevdiğiniz DJ’leri dinlemek için evden çıkmaya hazırlanın, ister tam teşekkül mutfak gereçlerinizi de yanınıza aldığınız kendi partinizi organize edin, ister parti sonrası arkadaşlarınızla sabahın ilk ışıklarını karşılamak üzere evinize dönüyor olun… Ruhun gıdası müzikle dolup taşan günlerinizi bir şekilde gerçek lezzetlerle güzelleştirmek ve farklı kılmak olmazsa olmaz.

Bir süre önce dansın, müziğin, moda dünyasındaki canlı çizgilerin, kaliteli yeme-içmenin ve Meksika kültüründen öğelerin hiç eksik olmadığı alternatif dünyalar arasındaki geçiş için gereken kestirme yolları yenilenen ruhuyla önümüze sermeye başlayan All Mega, işte tam bu noktada yardımımıza koşuyor. Meksika lezzetlerine giden kısa yolu şef Batuhan Bayır’ın iki enfes taco tarifiyle keşfederken, bir yandan da partycrasher’ların katıldığı taco savaşlarını izleyerek keyifli vakit geçirmeyi ihmal etmiyoruz.

NELER OLDU?

Önce taco savaşlarından başlayalım. Şef Batuhan Bayır, gözleri kapalı partycrasher’ların huzurunda enfes taco’lar hazırladı. Challenge olarak da hazırladığı taco’ların içindeki malzemelerin partycrasher’lar tarafından doğru tahmin edilmeye çalışıldığı, en fazla malzemeyi doğru bilen partycrasher’a ise taco kiti ve eşlikçinin hediye edildiği bir yarış kurguladı. Damak tadı hislerini yanıltmayan bir partycrasher, tüm malzemeleri doğru bildi ve challenge’ın kazananı oldu. İpucu vermezsek olmaz! Kazanan, stilini hayatın her alanına yansıtırken seçimleriyle çevresine ilham vermeye çalışan, bu sırada hayatın her anını doya doya yaşamaktan ve eğlenmekten asla taviz vermeyen yapısıyla tanınan bir partycrasher. Taco savaşlarındaki eğlenceli anların tamamına ve kazanan partycrasher’ın kim olduğuna videoyu izleyerek tanıklık edebilirsiniz.

TACO NASIL YAPILIR?

Daha önce de söylediğimiz gibi, müzikle dolup taşan günleri bir biçimde gerçek ama sıra dışı lezzetlerle farklı kılmak elzem… Taco savaşlarının hemen akabinde, Batuhan Bayır’dan etli ve tavuklu taco’nun reçetelerini kendine özgü sunumuyla öğrenme ayrıcalığını elde ediyoruz. Birbirinden lezzetli iki taco tarifi ile Meksika lezzetlerini kısayoldan keşfederek müziğe, dansa ve ritme doyduğumuz anlarda damak tadımızı da farklı lezzetlerle şenlendirmeyi ihmal etmiyoruz.

༺༻

Dansa, müziğe, festivale, eğlenceye, özgün tatlara, modanın renkli tonlarına ve Meksika kültürünün sıra dışı çizgilerine giden kısayolu yepyeni deneyimlerle keşfetmek için All Mega’yı takip edin.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...