Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

ALL MEGA ile MegaTour zirvede başladı

MegaTour, 2.365 metrede bahar sıcaklarına meydan okuyan Deniz Kabu ve Gaia Ekho imzalı çok özel bir performansla başladı

  • ALL MEGA İŞ BİRLİĞİYLE
  • 27 Mayıs 2022

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

ALL MEGA'nın merakla beklenen MegaTour projesi, Tahtalı Dağı'nda Deniz Kabu ve Gaia Ekho'nun çok özel performansıyla başladı.

Müziğin dinamizmini ve canlılığını içimize işleten türden bir şova imza atan ikili, 2.365 metrede bahar sıcaklarına meydan performanslarıyla göz doldurdu. Deniz Kabu’nun bu sıra dışı görsel-işitsel yolculuk deneyimine özel olarak hazırladığı ritmik düzenlemeler, Gaia Ekho’nun çellodaki ustalığıyla alternatif dünyalar arasındaki kestirme yolları bizler için zirvede, Antalya’nın en yüksek noktası konumundaki Tahtalı Dağı'nda buluşturdu.

Deniz Kabu'nun bu çarpıcı deneyim için hazırladığı müzikler arasında "Wilder People" ve "Moonlit" isimli parçalarının yanı sıra henüz piyasayaki yerini almamış iki parçası daha yer alıyor. Sanatçının bir diğer solo çalışması "Imagination" ve Tube & Berger ile Frank Klassen ortak yapımı "Alive" parçasına yaptığı remiks, setin en büyük sürprizlerinden. İlk MegaTour deneyimini bir bütün olarak başka boyuta taşıyansa kuşkusuz çello tınılarıyla Kabu'ya eşlik edip ortama bambaşka bir atmosfer katan Gaia Ekho.

ALL MEGA dünyasına adım atan herkes bilir; müziğin hiç susmadığı, eğlencenin konserlerden, festivallerden eve ve ekranlarımıza taşındığı, sınırların ortadan kalktığı bu dünya, eğlencenin yeni ve karşı konulmaz güzellikteki yüzü. İşte MegaTour, elektronik müziğin yaratıcı isimlerinin ve etkileyici mekânların, yepyeni bir görsel-işitsel yolculuk deneyiminde bütünleşmesiyle karşımıza çıkan, eğlencenin keşif ve müzik dolu yeni yüzünün en son yansıması.

Dansa, müziğe, festivale, eğlenceye, özgün tatlara, modanın renkli tonlarına ve Meksika kültürünün sıra dışı noktalarına giden kısayolu yepyeni deneyimlerle keşfetmeye devam etmek için ALL MEGA’yı buradan takibe alabilir, MegaTour serisindeki ilk performansın tamamını aşağıda izleyebilirsiniz.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...