Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

ALL MEGA ile MegaTour’un son performansı Kurşunlu Şelalesi’nde Karakter’in!

Karakter’in özel seti, Kurşunlu Şelalesi’nin doğa harikası güzelliğine eşlik etti

  • ALL MEGA İŞ BİRLİĞİYLE
  • 21 Haziran 2022

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

ALL MEGA ile MegaTour’un final adresi, dinginlik aşılayan tabiatıyla Antalya’daki Kurşunlu Şelalesi oldu. DJ, prodüktör ve canlı performans sanatçısı Karakter’in projeye özel olarak hazırladığı canlı seti, yedi adet küçük göletin şelaleciklerle birbirine bağlandığı 2 kilometrelik bir kanyon içinde yer alan Kurşunlu Şelalesi’nin doğa harikası güzelliğine eşlik etti.

Göz alıcı doğal momentumun en çarpıcı örneklerinden biri olan şelale çevresi, Türkiye’nin en uzun süre yaşayan çınar, meşe, ardıç ve katran gibi ağaç türlerine ev sahipliği yapıyor. Genişliği 2 metreye, boyları da 40-50 metreye kadar uzanabilen Kurşunlu Şelalesi ağaçları arasında ömrü 1000 yılı aşanlar da var.

Şelale ambiyansının müzikle iç içe girdiği şovda Karakter, izleyenleri doğanın güzelliklerine giden kısayolda ritmik bir keşif yolculuğuna çıkarmaya davet ediyor. Widerberg’ün “Faded Memories” parçasına Karakter’in yaptığı remikse “Geçenler” ve “I’ll Follow You” adlı orijinal Karakter yapımları eşlik ederken, sanatçının “Sakura” ve “We The Ones” isimli çalışmalarına Avoure ve Nacho Marco’nun kattığı dokunuşlar, bu eşsiz görsel-işitsel deneyimin üzerimizde bıraktığı tadı kalıcı hale getiriyor.

Dansa, müziğe, festivale, eğlenceye, özgün tatlara, doğanın dillere destan güzelliklerine ve Meksika kültürünün sıra dışı noktalarına giden kısayolu yepyeni deneyimlerle keşfetmeye devam etmek için ALL MEGA’yı buradan takibe alabilir, MegaTour serisindeki final performansın tamamını aşağıda izleyebilirsiniz.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...