Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
Listeler

Malta 2022 yaz partilerine hazır

Malta'da bu yaz gerçekleşecek öne çıkan etkinlikleri sizler için derledik

  • MELİS ÖZEK
  • 15 Haziran 2022

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Masmavi suları, büyüleyici gökyüzü ve dramatik tarihine rehberlik eden gezi turları ile bilinen Malta'da, karanlık çökünce de görülecek ve yapılacak şey çok. Gece hayatı ve partileri ile meşhur Malta; Çeşitli bar, restoran, şarap tadım evleri ve gece kulüpleri ile kaliteli vakitten bir an olsun ödün verdirtmiyor.

Sessizliğe bürünen birkaç yılın ardından bu sezon Malta, meşhur partilerine muazzam bir dönüş yapıyor. Güçlü müziklerden beslenenler için kayıp zamanın bir telafisi.

2022 MALTA YAZ ETKİNLİKLERİ

DLT: MALTA 2022 ( 16 - 20 Haziran)

İngiltere merkezli, birinci sınıf müzik deneyimi sunan bir sansasyon DLT: "Days Like This". Ekip bu sezon, dünyanın dört bir yanından DJ ve müzisyeni konuk edecek. Partiler; Bora Bora Ibiza-Malta, Cafe del Mar Malta, Gianpula Village ve Uno Malta'da düzenlenecek. Listede Rema, Shenseea, Wizkid ve Kaytranda gibi önemli isimler mevcut. Sadece 3000 kişinin katılabileceği bu özel etkinlik için geç kalmadan biletlere buradan bir bakın deriz.

Isle of MTV 2022 (19 Temmuz)

Ücretsiz müzik festivali Isle of MTV, 14.sezonu için Malta, Fosos Meydanında. Öne çıkan sanatçılar; "cross-genre" ve girişimci sanatçı Fransız Montana ile dünya çapında ün edinen DJ Marshmello. Son 13 yıl boyunca sektöre on binlerce takipçi kazandıran etkinlik için yerlerinizi buradan ayırtabilirsiniz.

Summer Daze Malta 2022 (10-17 Ağustos)

EDM, Pop ve House efsanelerinin sahne aldığı Summer Daze Malta, 10 Ağustos'ta başlıyor. 2019 sonrası ilk kez gerçekleşecek bu canlı deneyim için dünyanın dört bir yanından DJ Malta'da buluşacak. Etkinlikle ilgili detay ve bildirimlere buradan ulaşabilirsiniz.

GLITCH FestIval 2022 (13 - 16 Ağustos)

İki yıllık bir aranın ardından 5. Glitch Festival için her zamankinden büyük ve cesur olacağı sözü veriliyor. Misafirler teras ve tekne partilerine, hatta gizli mağaralara davet edilecek. 14-15 Ağustos tarihlerinde Gianpula Köyü'nde gerçekleşecek festival, son gün sarsıcı bir tekne partisi ile ziyaretçileri dansa teşvik edecek. Etkinlik detay ve biletlerine buradan erişebilirsiniz.

Elrow Malta (14 Eylül)

Dünyanın en çılgın partisi olarak tanıtılan Elrow; 14 Eylül'de bolca da ışık ve renkle Malta'ya büyük ses getirecek. Ibiza da dahil olmak üzere dünya çapında partilere ev sahipliği yapan ekip, elektronik müzikle birlikte, psychedelic manzaralara ve sürükleyici deneyimlere kapı açıyor. Tüm detay ve haberler burada.

Drumcode FestIval Malta (15-19 Eylül 2022)

Özel olarak inşa edilmiş yedi sahne ve 50'nin üzerinde yetenekli sanatçı ile birlikte dört günlük bir program. Malta adasını, yaza veda ederken DrumCode ele geçiriyor ve ada yeniden canlanıyor. Festival, Adam Beyer, Chris Liebing, DJ Rush, Joris Voorn, Maceo Plex, Monika Kruse gibi çarpıcı isimleri konuk ediyor. Daha fazla bilgi ve biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

GÜNCEL COVID-19 SEYAHAT KURALLARI

Dünyanın geri kalanı gibi Malta da, yeniden açılma sürecine girmiş bulunmakta. Kalabalıklar için ideal.

9 Mayıs 2022 itibari ile Malta hiçbir ülkeyi sınıflandırmıyor. Aşılanmış ve son altı ay içerisinde Covid-19 geçirip iyileşmiş turistler karantinaya alınmadan ülkeyi ziyaret edebilecek. Hızlı Test (uçak kalkışından sonraki 24 saat içerisinde yapılır) ve PCR testi kabul ediliyor. Belgeler sağlanamadığı takdirde 10 günlük karantina şartı devam ediyor. Bu süreç içerisinde Covid-19 testi yaptırıp, test sonucu negatif olanların karantina süresi yedi güne düşüyor.

Ek olarak, Malta'ya ve Malta'dan yapılan uçuşlarda ve adalarda maske şartı kalktı. Yani, bu harika festival ve etkinliklere katılmak için maske gerekli değil. Etkinlik kapasite sınırları ve oturma düzenleri de yeniden düzenlenmiş. Covid öncesi hayatı anımsatacak, harika zamanlar olacak.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...