Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

Kerem Tekinalp ve Furkan Kurt, MegaTour ritimleriyle Patara Kum Tepeleri'ni hareketlendiriyor

Güneşin altında altın rengine dönüşen kum taneleri, deniz ve tarihin eşsiz dokusu, Kerem Tekinalp ve Furkan Kurt imzalı yepyeni MegaTour şovunda müzikle bütünleşiyor

  • ALL MEGA İŞ BİRLİĞİYLE
  • 8 Haziran 2022

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

ALL MEGA ile MegaTour’un ikinci adresi, Türkiye’nin doğal ve tarihi güzellikleri arasında yer alan, Antalya’daki Patara Kum Tepeleri... Kerem Tekinalp ve Furkan Kurt'un projeye özel olarak hazırladığı yeni seti, güneşin altında altın rengine dönüşen kum taneleri, deniz ve tarihin eşsiz dokusuna müzikle eşlik ediyor.

Tamamen doğa eliyle meydana gelen ve beyaz lüle taşlarıyla bezeli cezbedici görüntüsü ile Patara Kum Tepeleri, Patara Plajı'nın sahil şeridinde sonsuzluğa uzanan eşsiz güzellikteki kum tepeleriyle, mavinin ve altın sarısının buluştuğu muhteşem ambiyansıyla apayrı bir dünya. Kum tepelerinin hemen yakınındaki Patara Plajı, 12 kilometreyi bulan uzunluğuyla Türkiye'nin en uzun plajı unvanını elinde bulunduruyor. Plajı önemli kılan bir diğer özellik ise, caretta caretta'lara ev sahipliği yapması.

Elektronik müzikte kimyası ve sinerjisi en uyumlu ikililer kimler sorusu gündeme gelince zihinlerde beliren ilk isimlerden olan, ülkemizin yetenekli DJ’leri Furkan Kurt ve Kerem Tekinalp, MegaTour için ortak bir sette bir araya gelerek çölleri andıran bu doğa harikası lokasyona giden kısayolda bizleri ritmik bir keşif serüvenine çıkarıyor. Yaklaşık 30 dakikalık bir performans için bir araya gelen başarılı ikili, temponun hiç düşmediği, 'keşke hiç bitmese' dedirten şovlarıyla Patara Kum Tepeleri’ni adeta bir açık hava sahnesine dönüştürüyor.

Dansa, müziğe, festivale, eğlenceye, özgün tatlara, doğanın dillere destan güzelliklerine ve Meksika kültürünün sıra dışı noktalarına giden kısayolu yepyeni deneyimlerle keşfetmeye devam etmek için ALL MEGA’yı buradan takibe alabilir, MegaTour serisindeki ikinci performansın tamamını aşağıda izleyebilirsiniz.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...