Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

ALL MEGA’nın eğlenceli dünyası Furkan Kurt & Kerem Tekinalp’in 2022’ye göz kırpan ritimleriyle hareketleniyor

ALL MEGA ile yeni yıl eğlencesine giden #KısayoluKeşfet

  • ALL MEGA İŞ BİRLİĞİYLE
  • 30 Aralık 2021

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Elektronik müzikte kimyası ve sinerjisi en uyumlu ikililer kimler sorusu gündeme gelince zihinlerde beliren ilk isimlerden olan yetenekli DJ’ler Furkan Kurt ve Kerem Tekinalp, ALL MEGA için ortak bir sette bir araya gelerek yeni yıla giden kısayolu ritmik bir keşif sahnesine dönüştürüyor. 30 dakikalık bir performans için güçlerini birleştiren başarılı ikili, ALL MEGA takipçilerinin BPM ve müzik türleri hakkında verdikleri yanıtları dikkate alarak hazırladıkları çalma listeleriyle yeni yıl coşkusunun ritmini artırıyor. Üstelik bu özel setin açılışı, ikilinin bu şova özel olarak baştan yarattığı bir parça ile yapılıyor.

2021 yılında dansın, müziğin, moda dünyasındaki canlı çizgilerin, kaliteli yeme-içmenin ve Meksika kültüründen öğelerin hiç eksik olmadığı alternatif dünyalar arasındaki kestirme yolları yenilenen ruhuyla bir bir gözler önüne sermeye başlayan ALL MEGA, 2022’de de daha birçok farklı projede yepyeni deneyimlerle karşımıza çıkmayı sürdürecek gibi görünüyor.

Bunun en önemli işaretlerinden biri olan Furkan Kurt ve Kerem Tekinalp’in heyecanla beklenen b2b performansı, ALL MEGA’nın YouTube kanalında 2022’ye enerjik girmek konusunda taviz vermeyenlerin ekranlarına konuk oldu.

Dansa, müziğe, festivale, eğlenceye, özgün tatlara, modanın renkli tonlarına ve Meksika kültürünün sıra dışı dehlizlerine giden kısayolu yepyeni deneyimlerle keşfetmeye devam etmek için ALL MEGA’yı buradan takibe alabilir, Furkan Kurt ve Kerem Tekinalp’in dans, ritim ve kaliteli müzikle dolup taşan yeni yıl özel şovlarını aşağıda izleyebilirsiniz.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...