Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
MODA

ALL MEGA’nın eğlenceli dünyası ve OUTKASTPEOPLE’ın canlandırıcı gücü göz alıcı koleksiyonda birleşti

Moda dünyasına açılan yepyeni kısayolu keşfe hazır mısınız?

  • ALL MEGA İŞ BİRLİĞİYLE
  • 6 Ekim 2021

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

ALL MEGA ve OUTKASTPEOPLE, hemen herkes için harika geçen ve eğlence dolu güzel anılar biriktiren yaz ışıltısını ölümsüzleştirip sonbaharla bütünleştiren sıra dışı güzellikte bir koleksiyona imza attı. Bir yanda dansın, müziğin, moda dünyasındaki canlı çizgilerin, kaliteli yeme-içmenin ve Meksika kültüründen öğelerin hiç eksik olmadığı alternatif dünyalar arasındaki geçiş için gereken kestirme yolları yenilenen ruhuyla önümüze sermeye başlayan ALL MEGA, diğer tarafta da ilk koleksiyonundan başlayarak yeraltı kültüründen beslenen ve kent göçebesi kimliğiye tanınan, ayrıca temeldeki ilhamını müzik, tarih, sanat, antropoloji ve bizi biz yapan sözcüklerden alan OUTKASTPEOPLE olunca, ortaya elbette ki muhteşem bir koleksiyon çıkmalıydı ve gördüklerimiz bizleri yanıltmadı.

Farklı bakış açılarıyla bütünleşen minimalist yaklaşımın ne kadar görkemli olabileceğini herkese bir kez daha kanıtlayan koleksiyonda birer tişört, şort, şapka ve beklenmedik sonbahar yağmurlarından korunmak için yağmurluk yer alıyor. Ürünlerin renk evreni, bu mevsimsel geçişkenliği sizce de nefis şekilde yansıtmıyor mu?

Tarzıyla fark yaratmak isteyenler için müthiş bir seçenek sunan koleksiyonun tanıtımı için, ALL MEGA’nın yenilenen dünyasını eğlencenin farklı yönlerine taşıyan ve bunu yaparken her seferinde bizleri de yanlarında götürmeyi ihmal etmeyen partycrasher’lar tekrar bir araya geldi, ne de iyi etti!

Bu özel iş birliği ile moda dünyasına açılan kısayolu keşfetmek için bu sayfayı ziyaret ederek koleksiyonu yakından görebilir, koleksiyon için Türkiye’nin en büyük katılımlı ilk eğlence odaklı yelken festivali More Than Sail'de çekilen video ve fotoğrafları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Dansa, müziğe, festivale, eğlenceye, özgün tatlara, modanın renkli tonlarına ve Meksika kültürünün sıra dışı çizgilerine giden kısayolu yepyeni deneyimlerle keşfetmeye devam etmek için All Mega’yı takip edin.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...