Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

All Mega yenilenen dünyasıyla sıra dışı deneyimlere kapı aralıyor

All Mega herkesi hayatın içindeki ama sınırların dışındaki kısayolu keşfetmeye çağırıyor

  • ALL MEGA İŞ BİRLİĞİYLE
  • 30 Mayıs 2021

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Yaz mevsimine adım atarken, müziğe, dansa, eğlenceye, coşkuya, yeni anılara ve yeni heyecanlara biriken özlemimizin yükü sırtımızda. Olmaz dediklerimizi oldurtan, hayatta inanmam dediklerimize hayretler içinde şaşırtan yeni normal, All Mega’nın parti, müzik, dans, moda, gastronomi ve eğlence kültürüne olan bakış açısına yepyeni deneyimlerle dolup taşan taze bir kimlik kazandırdı ve özlenen heyecanların farklı yönlerine açılacak daha renkli ve daha canlı yeni bir dünyanın yaratılmasına önayak oldu.

Eğlenceyi eskisinden daha parıltılı, eğlence deneyimine ulaşmayı ise eskisinden daha kolay hale getiren All Mega’nın yeni ruhu; dansın, müziğin, moda dünyasındaki canlı çizgilerin, kaliteli yeme-içmenin ve Meksika kültüründen öğelerin hiç eksik olmadığı alternatif dünyalar arasındaki geçiş için gereken kestirme yolları önümüze seriyor. Bizlere ise normalleşmeyi iple çektiğimiz bugünlerde bu çok yönlü ve yeni deneyimlerle dolu dünyaya yönümüzü çevirip kısayolu keşfetmek kalıyor.

KAYBOLAN RİTMİMİZİ TEKRAR BULMA HİKÂYEMİZİN FRAGMANI

Şimdi zamanda ileriye gitme, bir anlamda geleceğe dönüş zamanı! All Mega’nın yenilenen dünyasını eğlencenin farklı yönlerine taşıyacak ve bunu yaparken bizleri de yanında götürmeyi ihmal etmeyecek olan partycrasher’lar, bu özel dünyada bizleri nelerin bekleyeceğiyle ilgili güçlü ipuçları vermeye başladı bile. “Baskın”, “Housewife”, “Peri: Ağzı Olmayan Kız” ve “Şeytanın El Kitabı” gibi filmlerin yaratıcısı ve marjinal, aykırı, renkli, fantastik ama bir o kadar da objektif perspektifiyle sinema dünyasının en yetenekli yeni kuşak yönetmenlerinden biri olan Can Evrenol'un idaresinde hazırlanan fragman ile geleceğe dönüş yapmadan hemen önce, geceyi sıfırdan yazıp kendimizi yeniden tanımlayacağımız günlerde bizlere yol gösterici olacak bu beş sıra dışı figürü gelin biraz tanıyalım.

༺༻
Fethi Karaduman'ın deklanşöründen eğlencenin içindeki ama sınırların dışındaki kısayolu keşfetme serüveni

KIVANÇ

Hayatın iyisiyle kötüsüyle daha çok deneyim odaklı bir yolculuk olduğunu düşünen, önemli olanın o anları yaşayabilmek olduğuna inanan Kıvanç, yepyeni deneyimlerle dolu bu macerada farklı dünyalar arasında geçişi sağlayan sihirli anahtarı bulup tüm hikâyeyi başlatan otantik kişilik.

TARA

Herkes gibi eğlenmeyi çok seven ve renkli, enerjik aurasıyla dikkatleri üzerine çeken Tara, Meksika kültüründe yaşamın kutsandığı bayram olarak nitelendirilen Day of the Dead’in sembolü “Catrina” makyajına bürünerek yaşanacaklara daha fazla gizem katıyor.

DORUK

Stilini hayatın her alanına yansıtırken seçimleriyle çevresine ilham vermeye çalışan, bu sırada hayatın her anını doya doya yaşamaktan ve eğlenmekten asla taviz vermeyen Doruk, Tara ile dans ediyor ve devamında farklı boyutlara yelken açıyor.

ECEM

Hayatın her anını yaşarken sınırlara asla takılmayan ve bizleri modanın en güncel çizgilerine kısayoldan götürmeyi kendine misyon edinen Ecem, boyut değiştiren Doruk’u bir fotoğraf stüdyosunda karşılıyor. İç sesinde yankılanan “Nasıl göründüğünü boşver, bu yol kısa. Sen ne giyiyorsan, o moda” mottosuyla Doruk’un fotoğraflarını çekmeye başlayan Ecem, bir bakıma asıl hikâyenin başlamak üzere olduğunun habercisi.

HALİL

Gecenin sıfırdan yazılma hikâyesinin fragmanında sıra gelir sahnenin baş aktörüne. Kendini tekrar etmeyen seçimler yaptığı rotasında ilerleyen ve müziği mood yakalamadaki en güzel nüanslardan biri olarak ele alan Halil, senaryonun final durağındaki kulüpte DJ kabininin başına geçiyor ve müzikte tempo arttıkça çevredekiler kendinden geçercesine dans etmeye devam ediyor.

All Mega’nın yepyeni evreninde yaşanacakların kısa bir özetini izledik. Can Evrenol'un ileri görüşlü perspektifinden ve Fethi Karaduman'ın ölümsüzleştirici deklanşöründen çıkanlara bakıldığında çok yakında All Mega dünyasında birçok sürprizin bizleri beklediğini söylemek mümkün. Dansa, müziğe, festivale, eğlenceye, özgün tatlara, modanın renkli tonlarına ve Meksika kültürünün sıra dışı çizgilerine giden kısayolu yepyeni deneyimlerle keşfetmek için All Mega’yı takip edin.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...