Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

Big Hug Müzik Festivali 8-9-10 Eylül’de 33 DJ’i Kocaeli’ye konuk ediyor

Seyrek Patagonya World Camprail’de gerçekleşecek festivalde Emre Şenol, Ozbek, Jadeite, Fratello, Bussi, Stefan Addo, Aras Ofluoğlu, Sirmeloo, Wolfbang ve daha fazlası sahne alacak

  • MIXMAG TURKEY
  • 16 Ağustos 2023

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Kocaeli, 8-9-10 Eylül 2023 tarihlerinde 33 DJ’in sahne alacağı Big Hug Müzik Festivali’ne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Aurelius Entertainment sunumuyla Seyrek Patagonya World Camprail’de gerçekleşecek festival, “Eğer birini mutlu edebilme gücünüz varsa, bunu yapmaktan çekinmeyin. Dünya daha fazla mutluluğa ihtiyaç duyuyor” mottosuyla hareket eden oluşumun en yeni etkinlik projesi.

Mavi bayraklı sahil ve koyların, denizin enginliğinde kaybolmanıza izin vereceği konumuyla festival, aralarında Emre Şenol, Ozbek, Jadeite, Fratello, Bussi, Stefan Addo, Aras Ofluoğlu, Sirmeloo ve Wolfbang’in de olduğu 33 elektronik müzik sanatçısını sahnesinde ağırlayacak. Çeşitli atölye ve stantlar ile katılımcıların yeteneklerini keşfedebileceği, anılarını ölümsüzleştirebileceği alanların da düşünüldüğü Big Hug Müzik Festivali, Kuzeybatı Anadolu’nun en geniş katılımlı elektronik müzik festivali olmayı hedefliyor.

Aurelius Entertainment kurucusu Emirhan Demircioğlu, Mixmag Türkiye’ye yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Zamanın ritmini, teknolojinin en sofistike sesleriyle birleştiren Aurelius Entertainment olarak misafirlerimize benzersiz deneyimler sunmaktan gurur duyuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana, müziğin evrenselliğine ve birleştirici gücüne inandık. Bu inancı en saf haliyle, en kaliteli prodüksiyonlarla sizlere taşımak için varız. Hem yerel yetenekleri desteklemek hem de dünya sahnesindeki dev isimleri ağırlamakla kalmıyor, aynı zamanda katılımcılara unutulmaz anlar yaşatmak için kusursuz bir atmosfer hazırlıyoruz.

Aurelius'ta asıl öne çıkan, sadece sahnede olanlar değil. Katılımcılarımızın her biri, bu büyülü deneyimin bir parçası. Her bir nota, her bir bas, kolektif bir enerji yaratmak için bir araya geliyor.

Enerji ve sinerjisini her zaman yüksek tutan ekibimizle, yarattığımız deneyime ortak olanlara keyifli ve sorunsuz bir deneyim sunmak için çalışıyoruz. Işıkların dansı, mükemmel ses sistemleri ve tabi ki davetlilerimizin enerjisiyle Aurelius Entertainment etkinlikleri, sadece bir gece değil, bir yaşam tarzı. Aurelius Entertainment'la, sadece bir festival ya da etkinlik değil; bir hikaye, bir deneyim ve en önemlisi bir aidiyet hissi yaşayacaksınız.

Her geçen gün büyüyen ailemizde sizleride görmekten mutluluk duyarız.”

Big Hug Müzik Festivali’nde sahne alacak tüm DJ’lerin isimlerini aşağıda görebilir, linki takip ederek festival biletlerine ulaşabilirsiniz.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...