Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

Ash ve Drumstone Exceptional Trips'in Akyaka programında sahne alacak

Sınırlı sayıda davetlinin katılacağı etkinlik 15-18 Temmuz tarihleri arasında

  • MIXMAG TURKEY
  • 4 Temmuz 2021

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

The Moment sunumuyla Haziran ayında Göcek'te başlayan Exceptional Trips deneyimi 15-18 Temmuz 2021 tarihleri arasında Akyaka'da devam edecek.

Exceptional Trips Akyaka programına konuk olacak sanatçılardan biri Ash. Doğu'nun mistik ezgilerini saksafon, klavye, davul, gitar, üflemeli çalgılar ve organ gibi enstrümanlar kullanarak bunları elektronik müzik tınılarıyla birleştirdiği benzersiz performanslarıyla öne çıkan Ash, çalışmalarını Kanada'da sürdüren ve Türkiye'den de hatırı sayılır ölçüde dinleyiciye sahip olan bir isim. Sanatçı, sadece etkinliğe katılanların bileceği özel bir koyda yaratılacak Harikalar Diyarı konseptinde performans sergileyecek.

Etkinlik günlerinde sahne alacak diğer sanatçı ise başarılı ikili Drumstone. Melodik ve progressive techno’yu bütünleştiren melankolik tarzlarıyla dikkat çeken ve çalışmalarını İstanbul'da sürdüren Drumstone, iki kardeşin 2017 yılında hayata geçirdiği müzik serüveni. İkilinin performansı dünyanın en iyi kite surf lokasyonlarından biri olan Kite Surf Beach Akyaka'da eşsiz bir manzaraya karşı gerçekleşecek.

Exceptional Trips heyecanının yeni etkinliği, Muğla’nın Ula ilçesine bağlı olan, Gökova Körfezi'nin doğu ucunda yer alan önemli turizm yerlerinden biri olan Akyaka'da 3 gün 4 gece sürecek. Etkinlik programında kite surf, tekne turu, yoga ve Harikalar Diyarı'nda unutulmayacak bir gün dahil olmak üzere birçok aktivite yer alıyor olacak. Gelişen kite surf sektörü ile Türkiye turizminin gözde noktalarından biri olan Akyaka’daki Exceptional Trips deneyimi için ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyonunuzu gerçekleştirmek için Exceptional Trips’in resmi Instagram hesabı ile iletişime geçebilirsiniz.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...