Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

Junior ve Koray T ile ‘All Night Long’ performansları öncesi sohbet

Junior ve Koray T, 8 Haziran’da Klein Phönix’teki All Night Long performansları ile dinleyicilerinin karşısında olacak

  • MIXMAG TURKEY
  • 6 Haziran 2024

Junior (Serhan Ghassempour) ve Koray T (Koray Tuncel) ile 8 Haziran’da Klein Phönix’teki All Night Long performansları öncesi sohbet etme fırsatı yakaladık.

İlk etkinliklerini 2021’de düzenlemeye başlayan 909’u biraz daha yakından tanıyabilir miyiz?

909 Production 1999 yılında Tangun ve Cure-Shot tarafından kuruldu. O dönemde onlarca açık hava ve kapalı alan etkinliği düzenleyerek aynı zamanda, dönemlerinin mihenk taşı kulüplerini hayata geçirip yüzlerce DJ'i getirerek kültüre katkı sağladılar. 2021'de tekrar resmi olarak şirket haline gelen ve önemli bir miras olan 909 etkinliklerini düzenleyerek, yeni nesillere ve geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz.

Kendi kariyerlerinizi şu an nerede görüyorsunuz? İleriye dönük en büyük hedefleriniz nelerdir?

Yaklaşık 24-25 yılı geride bıraktığımız kariyerlerimizde, ileriye dönük olarak yurt içi ve yurtdışında daha fazla performans planlayarak b2b projemizi daha büyük ve etkili kitlelerle paylaşmayı hedefliyoruz. Türkiye'nin önde gelen plak şirketi Extima etiketiyle başlattığımız Power ve Alive adlı parçalar içeren EP ile 2024 Ocak ayında Beatport Top 100 listesine girdik ve beklediğimiz başarıyı elde ettik. Bu başarılarla daha motive olmuş bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

8 Haziran’da Klein Phönix sahnesindeki ‘All Night Long’ performansınızı, kariyeriniz için nasıl konumlandırıyorsunuz?

Klein Phönix sahnesi özellikle teknik ve sound olarak çok iyi bildiğimiz ve hakim olduğumuz bir sahne. Aynı zamanda projemizin ilk adımını attığımız yer olma özelliğini koruyor. Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve hedeflediğimiz 'All Night Long' projesini aynı sahnede gerçekleştirmek bizi heyecanlandırıyor. Bu performans, bizi takip eden ve seven dinleyicilerle daha uzun ve kesintisiz iletişime geçme fırsatı sağlayacak.

'All Night Long' şovunuz için nasıl bir set planladınız? Katılımcıları nasıl bir müzikal yolculuk bekliyor?

Aslında sorunun cevabını tüm seti dinleyecek olan katılımcılara sormak en mantıklısı olacak, ancak ufak bir ipucu vermek gerekirse gece boyunca bütünlüğü koruyacak, aralıksız ve özel bir set planladık.

Böylesine uzun setlerde, sound shift'in önemi hakkında neler düşünüyorsunuz? Bu anlamda 8 Haziran için ipuçları alabilir miyiz?

Sound shift'in uzun setlerdeki önemi büyük. Geceye sakin parçalarla başlayıp, atmosferi giderek yükselteceğimiz bir performans planlıyoruz. 8 Haziran'da herkesi heyecanla 'All Night Long' performansımıza bekliyoruz.

Son dönemdeki ortak müzik çalışmaları ve enerji seviyesi yüksek setleri ile dikkatleri üzerinde toplayan Junior ve Koray T, All Night Long b2b performansları ile 909 sunumuyla 8 Haziran Cumartesi Klein Phönix’te. Biletler için bu sayfayı ziyaret edebilir, ikilinin son çıkan müzik çalışmaları “Power” ve “Alive”ı aşağıda dinleyebilirsiniz.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...