Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

Valeron'un Bükreş Metropolitan Orkestrası ile Enigma Festivali'ndeki performansını izleyin

Valeron, 16 Haziran, 14 Temmuz, 4 Ağustos ve 25 Ağustos’ta Memo Çeşme’de sahne alacak

  • MIXMAG TURKEY
  • 8 Mayıs 2024

Mikonos adasıyla özdeşleşen en belirgin isimlerden biri olarak tanıdığımız, ‘Amare’, ‘Aigaio’, ‘World’ ve ‘Aroma’ isimli dört stüdyo albümüne sahip ve Atina merkezli müzik şirketi Bercâna Music’in kurucusu Valeron, Bükreş Metropolitan Orkestrası ile Enigma Festivali'nde gerçekleştirdiği alışılmışın dışındaki performansını YouTube’da paylaştı.

Romanya Parlamento Sarayı'nda gerçekleşen performans, klasik müziğin zarafetini elektronik müziğin enerjisiyle kusursuz bir şekilde harmanlayarak izleyicileri büyüledi. Orkestra şefi Daniel Jinga'nın ustalıklı yönetimi altında, Valeron'un elektronik ritimleri ve orkestranın uyumlu senfonisi, katılımcıları etkileyici bir müzik yolculuğuna çıkardı.

Bükreş Metropolitan Orkestrası, Romanya'nın en önemli kültürel kurumlarından biri. Sadece klasik müzik repertuvarını değil, aynı zamanda çağdaş eserleri de icra eden orkestra, 120'den fazla müzisyeni bünyesinde barındırıyor ve dünyanın en prestijli konser salonları ve festivallerinde şef Daniel Jinga'nın yönetiminde performans sergiliyor.

Valeron, performans kaydının lansmanı için şu mesajı paylaştı: "Enigma Festivali'nde Bükreş Metropolitan Orkestrası ile gerçekleştirdiğimiz performansın büyüsünü yeniden yaşayın! Bu sihirli geceye ait aftermovie artık yayında. Bu yolculuğun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederim!"

Performansın tamamını aşağıda izleyebilirsiniz.

༺༻

Valeron, 16 Haziran, 14 Temmuz, 4 Ağustos ve 25 Ağustos’ta Momo Çeşme’de sahne alacak, diğer tarihleri de çok yakında açıklanacak. Etkinliklerle ilgili en son gelişmeler için Valeron ile Momo Çeşme'nin sosyal medya hesaplarını aşağıdan takip edebilirsiniz.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...