Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

Open Studio Nemrut heyecanı Alican'la devam ediyor

UNESCO’nun Dünya Mirası listesinde yer alan Nemrut Dağı'nda hazırlanan yayın serisinin 2 Aralık'taki konuğu Alican oldu

  • LIMITS OFF İŞ BİRLİĞİYLE
  • 3 Aralık 2020

İlk bölümü 2.150 metre yükseklikteki Nemrut Dağı'nda elektronik dans müziğinin en itibarlı plak şirketlerinden Crosstown Rebels'in kurucusu ve dans müziğinde standartları belirleyen isimlerden biri olan Damian Lazarus ile gerçekleşen Open Studio Nemrut’ta performans sırası Alican’da!

2000 yılından beri elektronik müzik dünyasında boy gösteren Alican, Alican & Soner (Avilo) projesiyle dünya çapında ses getiren ve Murat Uncuoğlu ile birlikte kurduğu ISOLATE ile bir Türkiye markasını bütün dünyayla tanıştıran müzisyenlerden biri. Sanatçı, Türkiye ve Avrupa'daki çeşitli etkinliklerde aldığı sahnelerin yanı sıra International DeeJay Gigolo Records, Kompakt, Stil Vor Talent, Multinotes, Engrave ve Get Physical gibi plak şirketlerinden çıkardığı yapımlarla da elektronik müzik dünyasının adından söz ettiren isimlerinden biri. Alican ayrıca Türkiye’nin en büyük radyo istasyonlarından biri olan Future Generation’da 2005 yılından bu yana haftalık program hazırlayıp sunmakta.

Yönetmenliğini Volkan Cagalı, görüntü yönetmenliğini Yusuf Akyüz’un ve yaratıcı fikir, planlama ve operasyonunu SO Event’in yaptığı projede kabin başına geçen sıradaki isim Alican.

Sanatçının 2 Aralık Çarşamba günü saat 21:30’da Limits Off YouTube kanalında yayınlanan performansını 3 kelime ile özetlemesini istediğimizde aldığımız cevap ise şöyle oldu: "Çok yüksek, çıkışı yorucu ama muhteşem!"

Alican’ın bir UNESCO Dünya Mirası olan Nemrut Dağı'ndaki eşsiz performansını aşağıda izleyebilirsiniz!

2.150 metre yükseklikteki bu heyecan verici performansı izledikten sonra Alican'ın bu yılki dikkat çekici çalışmaları arasında yer alan "Glacis" adlı solo kısaçalarını ve Murat Uncuoğlu ile birlikte hazırlayarak müzikseverlerle buluşturduğu 3 parçadan oluşan "No End" isimli çalışmasını dinleyin.

Limits Off'u takip edin: Instagram | YouTube

İçeriğin yazarı Deniz Agah'ı takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...