Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

Open Studio Nemrut'ta final performans Headwaters ikilisine emanet

Open Studio Nemrut'un kapanış şovu 12 Ocak akşamı saat 21:30'da Limits Off'un YouTube kanalında yayınlandı

  • LIMITS OFF İŞ BİRLİĞİYLE
  • 13 Ocak 2021

Dans ritimlerinin 2.150 metre yükseklikte kültür mirasıyla buluştuğu Open Studio Nemrut yayın serisinin finali 12 Ocak Salı akşamı Headwaters'ın performansıyla yapıldı.

Damian Lazarus, Murat Uncuoğlu, Alican, Sezer Uysal ve Volkan Gündüz gibi hem dünyaca ünlü hem de ülkemizin en iyi DJ’lerinin Nemrut Dağı'ndaki antik heykellerin eşsiz dokusu önünde sahne aldığı büyülü Limits Off Open Studio Nemrut yayın serisinde son performans Headwaters’tan geldi.

Yurt içinde ve yurt dışında ülkemizi birçok etkinlikte temsil eden Headwaters, 1888-İzmir’in resident DJ’lerinden Engin Özbatır ve müzisyen Onur Okutan’ın hybrid organic house projesi. İkili, tarzlarının merkezindeki organic house sound'larına gitar, piyano, viyolonsel ve trompet gibi enstrümanlarla eşlik etmesiyle de biliniyor. Satori ve Behrouz gibi isimlerle sık sık aynı sahneyi paylaşan Headwaters’ın başarısı Engin’in engin elektronik müzik bilgisinin ve Onur’un geniş enstrüman ve akustik müzik bilgisinin bir sonucu.

Yönetmenliğini Volkan Cagalı, görüntü yönetmenliğini Yusuf Akyüz’un ve yaratıcı fikir, planlama ve operasyonunu SO Event’in yaptığı projenin finali için heyecanlı bekleyiş son buldu.

Open Studio Nemrut'un Limits Off YouTube kanalında Headwaters ile gerçekleşen final yayınını aşağıda izleyebilirsiniz.

Open Studio Nemrut'un final performansını izledikten sonra Headwaters'ın yakın dönemde çıkardığı çalışmalarını aşağıda dinleyebilirsiniz.
Limits Off'u takip edin: Instagram | YouTube

İçeriğin yazarı Deniz Agah'ı takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...