Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

Open Studio Nemrut 2021'e Volkan Gündüz ile merhaba diyor

Open Studio Nemrut yayın serisinin yeni yıldaki ilk performansı Volkan Gündüz'den geldi

  • LIMITS OFF İŞ BİRLİĞİYLE
  • 3 Ocak 2021

Dans ritimlerinin kültür mirasıyla buluştuğu Open Studio Nemrut yayın serisi 2 Ocak Cumartesi günü Volkan Gündüz'ü konuk etti.

Damian Lazarus, Murat Uncuoğlu, Alican, Sezer Uysal gibi hem dünyaca ünlü hem de ülkemizin en iyi DJ’lerinin Nemrut Dağı'nın 2.150 metre yükseklikteki zirvesinde antik heykellerle birlikte olduğu büyülü yayın serisi Limits Off Open Studio Nemrut’ta sıradaki sanatçı Volkan Gündüz oldu.

Kafes, Module, Blok ve Tamirci gibi İstanbul gece hayatının en meşhur kulüplerinin kurucu ortağı olan Volkan Gündüz, aynı zamanda Beatgate adlı uluslararası plak şirketi/booking ve organizasyon şirketinin de kurucusu. Volkan Gündüz, yalnızca düzenlediği organizasyonlarla değil aynı zamanda çaldığı yüksek tempolu ve enerjik setleriyle de Türkiye’de elektronik müziğin en kilit oyuncularından biri. Gündüz, after parti ve rave kültürünü Türkiye elektronik müzik sahnesine katmasının yanı sıra aynı zamanda FG’de uzun süredir radyo programı yapmakta.

Yönetmenliğini Volkan Cagalı, görüntü yönetmenliğini Yusuf Akyüz’un ve yaratıcı fikir, planlama ve operasyonunu SO Event’in yaptığı projenin yeni yıldaki ilk yayını için heyecan her zaman olduğu gibi doruktaydı.

Volkan Gündüz'ün 2 Ocak Cumartesi günü yayınlanan Open Studio Nemrut performansını aşağıda izleyebilirsiniz.

2.150 metre yükseklikteki bu heyecan verici performansı izledikten sonra Volkan Gündüz'ün "Get Out" ve "Afterglow" isimli çalışmalarını aşağıda dinleyebilirsiniz.

Limits Off'u takip edin: Instagram | YouTube

İçeriğin yazarı Deniz Agah'ı takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...