Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

Open Studio Nemrut'ta gün batımı Sezer Uysal'la güzelleşiyor

Nemrut Dağı'nda hazırlanan yayın serisinin 12 Aralık'taki konuğu Sezer Uysal oldu

  • LIMITS OFF İŞ BİRLİĞİYLE
  • 13 Aralık 2020

Elektronik dans müziğinin dünyada ülkemizi temsil eden en başarılı isimlerinden biri olan Sezer Uysal, Open Studio Nemrut’ta sahne alan sıradaki müzisyen oldu.

Dünyaca ünlü Prodigy grubunun Breathe isimli parçasına yaptığı cover ile Dubfire, Flash Brothers, Thomas Penton, Eric Entrena ve daha birçok ünlü isimden olumlu tepkiler alan Sezer Uysal; Türkiye haricinde İbiza, Almanya, Meksika, Amsterdam, Kanada, Finlandiya, İsviçre, Rusya, Tunus, Hong Kong, Çin, Tayland, Japonya ve Peru gibi pek çok noktada birçok kulüp ve festivalde çaldı. Kuruculuğunu kendisinin üstlendiği ve 2008 yılında hayata geçirdiği ilk plak şirketi Dark Pleasure Records ile sayısız parça yayımladı. Danny Terazza ile yaptığı ortak çalışma "Forgotten Emotions", Matt Darey tarafından oldukça beğenildi ve Darey'in Nocturnal Sunshine isimli radyo programında uluslararası alanda dinleyicilerin beğenisine sunuldu.

Yönetmenliğini Volkan Cagalı, görüntü yönetmenliğini Yusuf Akyüz’un ve yaratıcı fikir, planlama ve operasyonunu SO Event’in yaptığı projede sıradaki müzisyen Sezer Uysal.

Sezer Uysal’ın 12 Aralık Cumartesi akşamı saat 22:00’da Limits Off YouTube kanalında gerçekleşen performansını özetlemesini istediğimizde aldığımız cevap ise şöyle oldu: "Ben de buranın havasına kapıldım, ona göre bir set çaldım. Çok keyif aldım!"

Sezer Uysal'ın bir UNESCO Dünya Mirası olan Nemrut Dağı'ndaki eşsiz gün batımı performansını aşağıda izleyebilirsiniz.

2.150 metre yükseklikteki bu heyecan verici gün batımı performansını izledikten sonra Sezer Uysal'ın son aylarda çıkardığı dikkat çekici çalışmaları arasında yer alan "Araf" teklisini ve remiksleriyle birlikte toplam 4 parçadan oluşan "Black Mesa" isimli kısaçalarını dinleyin.


Limits Off'u takip edin: Instagram | YouTube

İçeriğin yazarı Deniz Agah'ı takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...