Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Mayan Warrior 20 Temmuz’da ilk kez İstanbul’da

Burning Man’de sahneyi de içinde barındıran görkemli mobil sanat aracı ile ikonlaşan Mayan Warrior konsepti, 20 Temmuz’da Generic Music sunumuyla Türkiye’ye geliyor

  • MIXMAG TURKEY
  • 27 Mart 2024

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Mayan Warrior konsepti 20 Temmuz’da Generic Music sunumuyla İstanbul’a geliyor.

Mexico City ve Kuzey Kaliforniya’dan bir grup sanatçı, görsel tasarımcı, mimar ve müzisyenin bir araya gelmesiyle oluşan bir kolektif proje olan Mayan Warrior, 2011 yılındaki kuruluşunun ardından ilk kez 2012’de Burning Man'deki sahnesi ile benzersiz elektronik müzik ve sanat deneyimini geniş kitlelerle buluşturmaya başlamıştı.

Çağdaş elektronik müzik sahnesi ile geleneksel Meksika kültürel mirası arasında bir köprü kurmayı, antik estetiği modern elektronik müzikle harmanlamayı amaçlayan Mayan Warrior, Burning Man’de sahneyi de içinde barındıran görkemli mobil sanat aracı ile ikonlaştı ve yalnızca Burning Man'de değil, Meksika, Avrupa, ABD, Dubai ve dünyanın daha birçok yerinde düzenlediği etkinliklerle kültürler arası köprü olma pozisyonunu halen sürdürüyor.

Mayan Warrior’ın İstanbul şovunun biletleri şu an 1 Nisan’a kadar başvuru ile ön satışta, 1 Nisan’dan itibaren ise genel satışa sunulacak. İstanbul etkinliğinin bir diğer önemi ise, elde edilen gelirin 2023’te Meksika'daki bir etkinliğe doğru yol alırken yanarak kullanılamaz duruma gelen eski Mayan Warrior aracının yeniden inşası sürecine aktarılacak olması. Yenilenen Mayan Warrior sahnesi, Türkiye’deki elektronik müzik tutkunlarından da izler taşıyarak küresel yolculuğuna devam edecek.

Biletler için bu sayfayı ziyaret edebilir, en son gelişmeler için Generic Music ve Mayan Warrior hesaplarını aşağıda takibe alabilirsiniz.

MAYAN WARRIOR GENERIC MUSIC BİLETLER
Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...