Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Soul Revue plak şirketi olarak 2. yayınını 30 Mart’ta Klein Harbiye’de kutluyor

Marc Gonen’in ‘Something To Believe In’ çalışmasında, Klein Harbiye’de kendisine eşlik edecek Floyd Lavine ve Orkun Bozdemir’den remiksler var

  • MIXMAG TURKEY
  • 26 Mart 2024

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Soul Revue, plak şirketi olarak ikinci kataloğunun piyasaya çıkışını 30 Mart Cumartesi günü Klein Harbiye’de düzenlenecek bir parti ile kutlamaya hazırlanıyor.

2005 yılında Beyoğlu’nda bir grup DJ tarafından kurulan ve düzenlediği etkinliklerle, katılım gösterdiği festivallerle ve ev sahipliği yaptığı radyo programları ile Türkiye’deki dans müziği kültüründe iz bırakan oluşumlardan biri olan Soul Revue, İstanbul'un çok kültürlü, çok katmanlı ve multidisipliner ortamının öne çıkan sanat, müzik ve proje markalarından biri.

Oluşum, plak şirketi yapılanmasındaki ilk kataloğunu 2021 yılında DJ Yakuza’nın (Can Utkan) “As One” isimli kısaçaları ile müzikseverlere sunmuştu.

Plak şirketinin 2. kataloğu olan Marc Gonen’in “Something To Believe In” adını verdiği yepyeni kısaçaları, şu an öncelikli olarak Beatport’ta ön siparişe açıldı. Afro house türündeki orijinal düzenlemeye, 30 Mart’ta Klein Harbiye’deki kutlama etkinliğinde de sahne alacak Floyd Lavine'in indie dance tınılarının belirgin olduğu remiksi eşlik ederken, bir diğer remiks de alternatif Afro house dokunuşlarıyla Orkun Bozdemir’den geliyor.

Klein Harbiye’deki kutlama partisinde Marc Gonen ile Doruk b2b performansları ile sahnede yerini alırken, bir diğer solo setiyle sahne alan isim ise Ergin Elvan olacak.

“Something To Believe In” kısaçalarına buradan ön sipariş verebilir, 30 Mart Cumartesi günü Klein Harbiye’deki yerinizi ayırtmak için bu linki takip edebilirsiniz.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...