Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
Galeriler

ALL MEGA deneyiminde eğlence Klein Phönix Park'ta zirve yaptı

Monolink, Ameli Paul, Roman Kyn ve Gaia Ekho canlı performanslarıyla eğlenceye giden kısayolu ritmik bir maceraya dönüştürdü

  • ALL MEGA İŞ BİRLİĞİYLE
  • 5 Temmuz 2022

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Müziğin hiç susmadığı, eğlencenin doruklarda yaşandığı ve sınırların ortadan kalktığı ALL MEGA dünyası, yaz mevsimine girerken elektronik müziğin yaratıcı isimlerini etkileyici mekânlarla bütünleştirerek benzersiz MegaTour macerasına davet etmişti bizleri.

Türkiye'nin doğa harikası güzelliklerinin eşsiz bir görsel-işitsel deneyimle taçlandırıldığı MegaTour serisi sona ermiş olsa da, ALL MEGA ile eğlenceye giden kısayoldaki serüven 18 Haziran'da Klein Phönix Park'ta hız kesmeden devam etti. Elektronik müzikte her geçen gün yükselişini sürdüren canlı performansın en çarpıcı örneklerini bu buluşmada deneyimletenler ise Monolink, Ameli Paul, Roman Kyn ve Gaia Ekho oldu.

Alanındaki en heyecan verici sanatçıların sahnede yerini alarak gün boyunca müziğin yüksek ritmini belirlediği etkinlikte eğlencenin dozu hiç düşmedi ve Klein Phönix Park etkisinden bir türlü çıkılamayan anlara sahne oldu.

Bu keyif dolu buluşmadan geriye kalan enstantaneleri aşağıda görebilir; dansa, müziğe, festivale, eğlenceye, özgün tatlara ve Meksika kültürünün sıra dışı noktalarına giden kısayolu yepyeni deneyimlerle keşfetmeye devam etmek için ALL MEGA’yı buradan takibe alabilirsiniz.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...