Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Ferhat Albayrak'tan yepyeni kısaçalar albüm: Unchained Melody

Sanatçı ayrıca 20 Temmuz Cumartesi One Love Festival'da performans sergileyecek

  • ONE LOVE FESTIVAL İŞ BİRLİĞİYLE
  • 1 Temmuz 2019
Ferhat Albayrak'tan yepyeni kısaçalar albüm: Unchained Melody

2009 yılında Türkiye'nin küresel ölçekli ilk techno plak şirketi Jeton Records'ı kuran ve Türkiye elektronik müzik sahnesinin önemli figürlerinden biri olan Ferhat Albayrak, 15 Temmuz'da 'Unchained Melody' adlı yeni kısaçalar albümünü dinleyicileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Temmuz ayı sanatçı için oldukça hareketli. Albayrak ayrıca, kısaçaların resmi çıkış tarihinden beş gün sonra, 20 Temmuz Cumartesi günü One Love Festival'ın gece programında Volkswagen Arena King Sahnesi'nde performans sergileyecek.

4 parçadan oluşan kısaçalar, albüme adını veren parçanın orijinali ve Andre Crom remiksi ile 'Whee Whoo' ve 'Blue Owsley' adlı yapımları içeriyor. Tronic Music etiketi taşıyan 'Unchained Melody EP', dark akor yürüyüşlerinin öne çıktığı old school techno tarzıyla dikkat çekiyor.

Sanatçı geçtiğimiz günlerde uzun bir aradan sonra Ibiza'da performans sergilemişti. Terminal4 x Tronic Week 6 etkinliği kapsamında 26 Haziran'da Eden Ibiza'da çalan Albayrak'ın Ibiza performansları 2009 - 2012 yılları arasında Carl Cox ile Space Ibiza’da başlamıştı. 26 Haziran'daki gecede sanatçıya Christian Smith, Loco & Jam, Matt Sassari ve Clayton gibi isimler eşlik etti.

Tüm platformlardaki resmi çıkış tarihi 15 Temmuz olan 'Unchained Melody EP'yi Spotify'da bugün itibarıyla dinleyebilirsiniz. Ferhat Albayrak'ı 20 Temmuz'da One Love Festival'da Volkswagen Arena'da dinlemek için burayı tıklayın.


Spotify '#Turkuaz' çalma listemizi takip edin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...