Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

HVOB 7-8 Ağustos’ta İzmir ve İstanbul’da

Flexanima sunumuyla gerçekleşecek çifte etkinlik 7 Ağustos’ta Sommer Klein, 8 Ağustos’ta Klein Phönix’te konuklarını ağırlayacak

  • MIXMAG TURKEY
  • 28 Temmuz 2021
HVOB 7-8 Ağustos’ta İzmir ve İstanbul’da

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Anna Müller ve Paul Wallner’in samimi hikayelerini müzikal becerileriyle bütünleştirdiği projeleri HVOB, 7 ve 8 Ağustos’ta İzmir ve İstanbul’daki dinleyicileriyle bir araya gelecek.

Minimalist ve kontrolcü müzikal tavrın ne kadar görkemli olabileceğini müzikseverlere deneyimleten HVOB, 2012 yılında Viyana’da kuruldu. Oliver Koletzki tarafından keşfedilen ikili, aynı sene içerisinde ilk kısaçalar albümleri “Dogs”u yayımladı. Kendi isimlerini taşıyan “HVOB” ve “Trialog” albümlerinden sonra 2017 yapımı “Silk” adlı albümlerinde Grammy ödüllü İngiliz folk-rock grubu Mumford & Sons üyesi Winston Marshall ile beraber çalıştı. “Silk” turneleri kapsamında dünyayı dolaşırken diğer taraftan Burning Man, Fuji Rock Japan ve Sonar gibi önemli festivallerde de sahne alan HVOB, 2019’da PIAS Recordings etiketiyle 13 yapımdan oluşan “Rocco” albümlerini çıkararak aralarında Türkiye’nin olduğu pek çok ülkeyi turladı.

Başarılı ikili son olarak 16 parçadan oluşan 2021 yapımı “Live in London” albümleriyle büyük övgü topladı.

Flexanima sunumuyla düzenlenecek çifte etkinlik serisi ile yeniden Türkiye’deki dinleyicileriyle bir araya gelmeye hazırlanan HVOB, 7 Ağustos Cumartesi günü Çeşme Sommer Klein’da, 8 Ağustos Pazar günü ise İstanbul Klein Phönix Park’ta canlı kulüp setleri ile sahnede olacak.

HVOB’nin yeni albüm çalışması “Live in London”daki parçaları aşağıda dinleyebilir, etkinlik biletlerine ulaşmak için yine aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

HVOB (LIVE CLUBSET) - ÇEŞME SOMMER KLEIN | 7 AĞUSTOS 2021, CUMARTESİ HVOB (LIVE CLUBSET) - İSTANBUL KLEIN PHÖNIX | 8 AĞUSTOS 2021, PAZAR

İkilinin 2019'da Mixmag'in Los Angeles'taki The Lab buluşmasında sergiledikleri performanslarını izleyin!

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...