Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Red Bull Music Festival deneyimi King ile taçlanıyor

Red Bull, King ve Mixmag Türkiye iş birliğiyle açıklanan etkinlik özel davetlilerin katılımıyla 9 Ekim akşamı Akaretler'de

  • MIXMAG TURKEY
  • 7 Ekim 2019
Red Bull Music Festival deneyimi King ile taçlanıyor

1-15 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul'un iki yakasındaki kapsamlı programıyla müzik ve sanat tutkunlarını ikinci kez bir araya getiren Red Bull Music Festival Istanbul, daha önce açıkladığı programına özel bir partiyi ilave etti.

Nerede ve ne zaman?
Red Bull ile King organizasyonu ve Mixmag Türkiye'nin katkılarıyla 9 Ekim akşamı Akaretler'de 20:30'da başlayacak ve özel misafirlerini konuk edecek etkinlik, Türkiye'nin yükselen elektronik müzik sanatçılarını Red Bull Music Festival Istanbul'un atmosferi ile buluşturacak.

Kimler çalacak?
Bu yaz çıkardığı 'I Am Who I Am' teklisiyle Mixmag'de Oceanvs Orientalis'ten sonra dünya prömiyeri yapılan ikinci yerli isim olan KRCL ve son çalışması 'We The Ones' ile dikkatleri üzerine çeken, Doğu'nun hikaye anlatıcılığı ile Batı'nın prodüksiyon stillerini etkili şekilde harmanladığı müziğiyle Türkiye'nin yetenekli DJ/prodüktörlerinden Karakter, b2b setleriyle özel etkinliğin açılışını yapacak.

Özellikle Magic Break performanslarıyla dikkat çeken ve kariyerini inşa etme yolunda emin adımlarla ilerleyen Ege Sağlam, açılışı yapan ikiliden sahneyi devralırken, Richie Hawtin'in yeni görsel-işitsel miks albümünde "Kuvoka, Richie Hawtin - Kargi Kontinued (Live)" isimli yapım ile yer alma başarısı gösteren, Türkiye'nin yükselen DJ/prodüktörlerinden Kuvoka, Akaretler'deki heyecan dolu ortamı müzikle ısıtmaya devam edecek.

Özel gecenin kapanışı ise Purple Phase ve Maria ikilisinden oluşan, yer aldıkları çeşitli kulüp ve festival etkinlikleriyle Türkiye'nin gelişen elektronik müzik kültürüne yeni projeleriyle katkı sunmaya başlayan MWM'den gelecek.

Red Bull ile King organizasyonu ve Mixmag Türkiye'nin katkılarıyla düzenlenecek etkinlik 9 Ekim Çarşamba günü Akaretler'de gerçekleşecek.

Red Bull Music Festival Istanbul'un devam eden programını incelemek için tıklayın.

Red Bull Music Festival Istanbul 2019'a özel olarak güncellediğimiz yepyeni #Frekans çalma listemizi dinleyin!

Yükleniyor...
Yükleniyor...