Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

The Prodigy yeniden stüdyoda

The Prodigy tekrar stüdyoya girdiklerini bir fotoğrafla Facebook’ta paylaştı

  • EMRE ESKİHORAN
  • 28 Ağustos 2019
The Prodigy yeniden stüdyoda

Keith Flint’in Mart ayında Essex’teki evinde ölü bulunmasının ardından bir süredir sessizliğini koruyan The Prodigy ekibi tekrar stüdyoya girdiklerini Facebook sayfasından yayınladıkları fotoğrafla açıkladı.

Yayınladıkları son albüm çalışması 'No Tourists’i 2 Kasım 2018 tarihinde Take Me To Hospital etiketiyle piyasaya çıkaran rave müziğin öncü gruplarından The Prodigy, ekip üyelerinden Liam Howlett’in stüdyodaki bazı ekipmanlarını kullanırken çekilen fotoğraf ile geçen bir senenin ve yaşanan üzücü olayların ardından tekrar üretime başlayacaklarını duyurmuş oldu.

Flint’in Mart ayındaki intiharının ardından hayranları dünyanın dört bir yanından mesajlar yayınlamış, cenaze törenine yüzlerce insan katılmıştı. Flint'in ölümünü takip eden günlerde grubun “Firestarter” adlı şarkısını satış listelerinde bir numaraya yerleştirmeye yönelik bir kampanya başlatılarak özellikle erkekler arasındaki intihar vakaları hakkında farkındalık yaratılması amaçlanmış, sanatçının doğup büyüdüğü Braintree kasabasına bir Keith Flint heykeli yapılmasına dair çalışmalar da başlamıştı.

Grubun yayımladığı son albüm 'No Tourists’i aşağıda dinleyebilirsiniz.

Spotify '#Arşiv' çalma listemizi takip edin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...