Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
MODA

Fred Perry ve Made Thought yeni koleksiyon için bir araya geldi

Siyah beyaz parçalardan oluşan koleksiyon 7 Kasım'da satışa sunuldu

  • GÖRKEM BAHRİYELİ
  • 24 Kasım 2019

Fred Perry, Londra merkezli kreatif tasarım ajansı Made Thought ile yeni bir koleksiyon için bir araya geldi.

Fred Perry’nin klasikleşmiş tasarımları ve özellikle markayla bütünleşen 5-4-4 kodu ön plana çıkarılırken, Made Thought’un katkısı ise polo yaka tişört ve farklı ürünler üzerine işlenen markanın ikonik çizgi detaylarında ortaya çıkıyor.

İkonik M12 polo tasarımını da içeren koleksiyonun tamamı siyah beyaz renklerden oluşurken, grafik blok desenler ve sayı detaylarıyla birlikte sunuluyor.

Fred Perry, koleksiyon ile ilgili yaptığı basın açıklamasında, “5-4-4, Fred Perry'nin yaptığı her şeyin merkezinde yer alıyor ve Made Thought, bu koda kattığı grafik yorumlamayla onunla bütünleşip değerinden hiçbir şey kaybetmemesini sağlayabiliyor. Fred Perry’nin mirasında kendini anında belli eden tasarım ayrıntılarının en büyük örnegi olan 5-4-4, markanın gerçek hayranlarının her zaman sahip olmak isteyeceği özel bir koleksiyon" ifadelerini kullandı.

İş birliği kapsamında ortaya çıkan kreasyonlara buradan ulaşabilirsiniz.

Mixmag, 7 Kasım'da Londra'da Hessle Audio'nun kurucularından Pangaea'nın kabin başına geçtiği özel buluşmada Fred Perry ve Made Thought ortak kreasyonunun tanıtım partisine ev sahipliği yaptı.

#Yeraltı çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Haber yazarı Görkem Bahriyeli'yi takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...