Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

HUAWEI Music tüm kullanıcılara 3 ay ücretsiz

HUAWEI Music'in dünyasına dalarak yaklaşık 300 yıllık süreye yayılan müzik arşivine erişim sağlayın

  • ZEYNEP YAZICI
  • 11 Mayıs 2020

İnsanlar zor zamanların üstesinden gelmek için müzikten sık sık yardım alır, nitekim bilinen en etkili rahatlama yöntemlerindendir. Türü ne olursa olsun hızlıca moral depolamanıza yardımcı olur. Teknoloji firması HUAWEI tarafından piyasaya sürülen müzik dinleme platformu HUAWEI Music geniş arşiviyle birlikte yeni üyelerine üst düzey bir "terapi" sunuyor.

Aralarında Birleşik Kralık, İrlanda, Almanya, Fransa ve Hollanda'nın da yer aldığı 16 ülkede piyasaya sürülen HUAWEI Music, yeni üyelerine üç aylık ücretsiz deneme sürümü hediye ediyor. Üyelik ücreti ise aylık 9.99 Euro. Tek yapmanız gereken 15 Mayıs tarihinden önce üye olmak. Üyelikle beraber platform her türden 50 milyodan fazla parça ve 1.2 milyon albüme erişim sağlıyor. Üst düzey bir kullanıcı deneyimi sunmak adına şarkılar reklamsız bir şekilde dinleyiciye ulaşıyor.

HUAWEI Music, dinlediğiniz parçaları baz alarak yeni parça önerilerinden oluşmuş kişisel bir çalma listesini de kullanıcılara sunuyor. Örneğin Four Tet'in son albümünü dinlediyseniz platformun BICEP veya Peggy Gou'nun parçalarını önermesi muhtemel. Sıklıkla AJ Tracey dinliyorsanız, Skepta'nın son parçasını önerilerde bulabilirsiniz. Warner Music, Sony Music ve Universal Music gibi büyük plak şirketleri de HUAWEI Music ile işbirliği yaparak, diğer 160 milyon kullanıcıyla birlikte size en iyi ve kaliteli parçalarla tanıştıracağının garantisini veriyor. "The New Releases" ve "Music Buzz" sekmeleri ise ilginizi çekebilecek yeni çıkan parçalardan haberdar olmanızı sağlıyor.

Uygulama, evlerinden müzik deneyimi yaşayan kullanıcılar için Parti Modu'nu bünyesinde bulunduruyor. Bu modda uygulama HUAWEI marka akıllı telefonla senkronize edildiğinde ortam sesi efekti yaratıyor. Platform diğer HUAWEI cihazlarıyla uyum içerisinde çalışıyor. Örneğin parçanın temposunun sizin adımlarınıza uyum sağladığı parçalardan özel olarak oluşturulmuş çalma listeleri HUAWEI saatle beraber kullanmak için biçilmiş kaftan. Diğer özellikler arasında kulak üstü kulaklıklarda üç farklı modda çalışan yapay çevre sesi sağlayan HUAWEI Histen 3D equaliser yer alıyor.

Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayın.

HUAWEI Music'e kayıt olmak için HUAWEI kullanıcılarının HUAWEI ID'leriyle oturum açması yeterli. Üç aylık ücretsiz deneme sürümü sonlandıktan sonra uygulama otomatik olarak 9.99 Euro karşılığında üyeliği yenileyecektir.

#Arşiv çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Haberin yazarı Zeynep Yazıcı'yı takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...