Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Los Angeles merkezli kreatif stüdyo pandemi geçirmez rave giysisi tasarladı

Yüksek teknolojili giysi subwoofer ve telefon entegrasyonu içeriyor

  • FURKAN KILIÇASLAN
  • 29 Nisan 2020

Production Club, Micrashell Futuresuit adını verdiği fütüristik, pandemi geçirmez bir rave giysisi tasarladı.

Los Angeles merkezli kreatif stüdyo Skrillex, SOPHIE, Grimes gibi sanatçıların interaktif şovlarının arkasındaydı. Müzik etkinlikleri askıda olduğundan dolayı stüdyo dikkat çekici tasarımlarıyla farklı çözümler ve projeler üretme peşinde. Micrashell Futuresuit de bunlardan biri.

Yüksek teknoloji konsept, insanların sosyal mesafe olmaksızın partilemesine olanak sağlıyor. Giysinin özellikleri arasında telefon entegrasyonu, sesli iletişim, içecek ve vape tüketimi, ses sistemi, video kamera ve moda aksesuarları bulunuyor.

Production Club'ın ''Buluşlar Direktörü'' Mike808 (Miguel Risueño) şunları söyledi: “Endüstrimizdeki herkes sanal çözümler geliştirmeye odaklandığında daha duygusal, fiziksel ve doğası gereği insani bir şeye odaklanmaya karar verdik, böylece endüstrinin derhal iyileşme şansı daha fazla olabilir.''

Özel Projeler Başkanı Corey Johnson ise, ''Bir süre daha Coachella gibi etkinlikler göremeyecek olsak bile eğlenceyi ve insanları birleştiren yenilikçi çözümler üretmekten heyecan duyuyoruz. İnsan deneyimi hala bu işin en büyük parçası.'' dedi.

Şu an için prototip olarak tasarlanan giysinin ilerleyen zamanlarda üretime geçebilir. Prototipe aşağıda göz atabilirsiniz.

King iş birliğiyle ve okurlarımızın önerileriyle oluşan “Heartbeats Rising”, "No Distractions" ve “Cheers To The Night” çalma listelerimizi Spotify'da takip edin!

Furkan Kılıçaslan'ı takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...