Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Jeton Showcase Online'da bu hafta

Serinin 6 Haziran Cumartesi akşamı 21:00'da başlayacak 8. bölümünde Kuvoka, Atesh K ve Yigitoglu performans sergileyecek

  • MIXMAG TURKEY
  • 5 Haziran 2020

Her hafta Cumartesi akşamı gerçekleşen "Jeton Showcase Online"ın sekizinci bölümü 6 Haziran Cumartesi akşamı saat 21:00'da başlayacak.

Sırasıyla Yigitoglu, Atesh K ve Kuvoka'nın ekran karşısında olacağı yayının açılışını yapacak olan isim Yigitoglu, 2018'den bu yana profesyonel şekile sürdürdüğü müzik üretimlerinde "Brainstorming", "Irreversible", "God-Given" ve Jeton Records bünyesine katılmasını sağlayan "How Do You Know" gibi dikkat çekici parçaları ile tanınıyor. Yigitoglu'nun ardından ekran karşısında olacak Atesh K ise Jeton ailesine 2014 yılındaki "Dirty Party" kısaçaları ile katıldı ve "Freefall", "Obsidian" ve "Transform" gibi birçok başarılı çalışmasının ardından son olarak "Hide And Seek" kısaçaları ile beğeni topladı. Atesh K aynı zamanda Lefkoşa merkezli Regular Beats Records'ın kurucularından biri.

"Jeton Showcase Online"ın sekizinci bölümünün kapanışı ise plak şirketinin bir diğer genç yeteneği Kuvoka'dan gelecek. Geçtiğimiz yıl Jeton Records'ın çıkardığı "New Breed Vol. I" adlı derleme albümle birlikte piyasadaki yerini alan 'Kargi' parçasının İngiliz DJ/prodüktör Richie Hawtin tarafından çeşitli platformlarda desteklenmesi ve son olarak sanatçının görsel-işitsel albümü "CLOSE COMBINED"da yer bulması, Kuvoka'nın uluslararası çapta tanınmasını sağlamıştı. Sanatçı, bu yıl çıkardığı "Discovery", "Mission" ve Norman Rocheleau ile ortak yapım çalışması "Core" ile üretimlerine ara vermeden devam ediyor.

Mixmag Türkiye iş birliğiyle Jeton Records YouTube sayfasında izleyicilerle buluşacak yayın 6 Haziran Cumartesi akşamı 21:00'da başlayacak.

Serinin geçen haftaki yayınını izleyin.

#Turkuaz çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...