Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Tomorrowland deneyimi Temmuz’da dijital ortama taşınıyor

Sanal Tomorrowland festivali 25-26 Temmuz’da gerçekleşecek

  • MIXMAG TURKEY
  • 5 Haziran 2020

Tomorrowland, Temmuz ayında festival deneyimini müzik tutkunları için dijital ortama taşıyacak.

25 ve 26 Temmuz tarihlerinde internet yayınlarıyla dünyanın dört bir noktasındaki dans müziği tutkunlarına ulaşacak Tomorrowland Around The World adlı dijital festival, Atmosphere, Core, Freedom Stage ve Elixir dahil toplam 8 sahneye sahip olacak. Dijital festival ayrıca, Tomorrowland 2020’nin “The Reflection of Love - Chapter 1” temasına sahip bir ana sahneyi de bünyesinde barındırıyor olacak.

Tomorrowland’in kurucularından Michiel Beers, söz konusu gelişmeyle ilgili olarak basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Tomorrowland Around The World, eşi benzeri görülmemiş bir interaktif eğlence deneyimi yaratmak amacıyla bir araya gelen yüzlerce tutkulu insanın devasa takım çalışmasının bir ürünü. Projeye başlayıp tüm fikirleri derledikten hemen sonra ekip içinde büyük bir pozitif enerji yarattık” şeklinde konuştu.

Beers, sözlerine şöyle devam etti: “Bu bizim için festival deneyimini baştan yaratmak demek. Tomorrowland ruhunu tüm dünyada evlerindeki insanlara en yüksek standartlarda ulaştıracağımıza inancımız tam. Yüzbinlerce insanın katılımı ile muhteşem bir birliktelik yaratacağımızı umuyoruz.”

Performans sergileyecek sanatçıların henüz açıklığa kavuşmadığı dijital festivalde izleyicileri içlerinden seçim yapıp interaktif şekilde dahil olabilecekleri yaşam tarzı, yemek ve modayla ilgili atölyeler, oyun etkinlikleri ve web seminerleri gibi pek çok farklı deneyim bekliyor olacak.

Tomorrowland Around The World’de yer alacak sanatçıların 15 Haziran’da duyurulması bekleniyor. 12,5 euro’dan başlayan biletler ise 18 Haziran Perşembe günü Tomorrowland’in internet sitesinde satışa sunulacak.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...