Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ÖNE ÇIKANLAR

‘Meet Zeus 5’ Milimaudio sunumuyla 4-5 Ağustos'ta Olympos Teleferik’te

Meet Zeus’un 5’inci buluşması 2365 metre yükseklikte 2 gün sürecek

  • MIXMAG TURKEY
  • 23 Temmuz 2023

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Meet Zeus’un 5. buluşması, 4-5 Ağustos'ta Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’nın en yüksek noktası Olympos Teleferik’te katılımcılarını ağırlayacak.

Her sene yüz binlerce turistin ziyaret ettiği, dünyada kapılarını elektronik müzik etkinliklerine açan sayılı teleferiklerden biri olan, Türkiye'de ise ilk teleferik olma unvanına sahip olan Olympos Teleferik, yerli ve yabancı elektronik müzik severleri Milimaudio sunumuyla 5. kez konuk etmeye hazırlanıyor.

İlk buluşması 7 Eylül 2019’da yine aynı noktada düzenlenen ve Türkiye’de bu yükseklikte yapılan ilk elektronik müzik etkinliği unvanını alan etkinlik serisi, ayrıca 2021 yılında Türkiye’nin NFT ile giriş yapılan ilk elektronik müzik etkinliği olarak bir başka ilke daha imza atmıştı.

Milimaudio Records’un 11 parçadan oluşan ilk derleme albumü INITIUM LP’nin lansmanının da gerçekleşeceği Meet Zeus 5 etkinlik günleri, Türkiye’nin başarılı DJ ve prodüktörlerinin performanslarına 2365 metre yükseklikte, 2 güne yayılan program dahilinde ev sahipliği yapacak.

4 Ağustos'taki ilk gün programında sırasıyla Erdiba, Onur Y, Lunar Plane, VIIA, CNDD & Ugurmeister ve Sevilay Kurt Zeus sahnesinde çalarken, 5 Ağustos'taki ikinci gün programı 2 sahnede gerçekleşecek. Meet Zeus 5’in final gününde Sunset Stage'de San, Yagi, Mert Tugay ve Unsalze kabin başına geçerken, Zeus Stage’de el Capitan & Dagda, Wolfson, Milimaudio, Neither Nor ve Yigitoglu sahne alacak.

Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen etkinlikte ilçe merkezinde sıcaklık 40°C ölçülürken, Olympos Teleferik zirvesinde 10°C olarak ölçülmüştü. Meet Zeus 5 bu anlamda yine müzik ve dansla serinlemek için kaçırılmaması gereken bir seçenek.

Etkinlik biletlerine buradan ulaşabilir, geri sayımın heyecanla devam ettiği Meet Zeus 5’in tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...