Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
MODA

New Balance ve Patta ‘Runs In The Family’ adlı kataloğunu tanıttı

İlhamını spor ve müzikten alan koleksiyonun kataloğu yayımlandı

  • GÖRKEM BAHRİYELİ
  • 20 Ağustos 2019

Hollanda merkezli moda markası Patta, plak şirketi Dekmantel ile yaptıkları son iş birliğini takiben yenilikçi ve canlı bir koleksiyon için bu kez New Balance ile çalıştı.

New Balance’ın “Runs In The Family” kampanyası kapsamında hazırlanan kataloğun tanıtım çekimleri ise yakın bir zamanda Hollanda’daki bir plajda düzenlenen “Patta x New Balance turnuvası” sırasında yapıldı.

Koleksiyonda New Balance’ın 997S ve ikonik 997H modelleri yeniden hayat buluyor. Modellerde yeşil ve mavinin buluştuğu ‘Amazonite' ile kahverengi ve grinin yumuşak tonlarının bütünlediği ‘Castlerock’ renkleri karşımıza çıkıyor. Katalog çekimlerinde ayrıca Patta çatısı altında üflemeli çalgılarla müzik yapan The Originals grubu üyeleri de koleksiyondan giydikleri parçalarla boy gösteriyor.

İş birliği, iki marka arasında önümüzdeki yıl da gelişmeye devam edecek olan ortak çalışmaların başlangıç adımı niteliğinde.

Katalogda yer alan fotoğraflardan öne çıkanları aşağıda görebilir, her yıl düzenlenecek Patta x New Balance turnuvasından özel izlenimleri Patta’nın internet sitesinde bulabilirsiniz.

Spotify '#Turkuaz' çalma listemizi takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...