Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
MÜZİK

Ugur Project 4 parçadan oluşan ‘Trauma’ adlı yeni kısaçalar yayımladı

Sanatçının yepyeni çalışması ‘Trauma’ 29 Mayıs’ta Phobiq Recordings’den çıktı

  • MIXMAG TURKEY
  • 3 Haziran 2020

Türkiye’nin en üretken elektronik müzik sanatçılarından Ugur Project, dört yeni yapımdan oluşan “Trauma” isimli kısaçalarını müzikseverlerle paylaştı.

23 Mart'ta Christian Smith'in plak şirketi Tronic'in 10 parçadan oluşan "Rockets // Launch 08" derleme albümünde "Endless" parçası ile yer alan ve son olarak 8 Mayıs’ta Loose Records etiketiyle “Labyrinthe” adlı bir kısaçalar yayımlayarak verimli bir ilkbahar ayını geride bırakan sanatçı dört yeni parçasını daha dinleyicileriyle buluşturdu.

“Trauma” parçasında dinamik lead sesleri ve tansiyonu yukarıda tutan snare örüntülerinin dikkat çektiği kısaçalar, “Climax”teki zengin ses elementlerinin ustaca kullanımıyla dinleme deneyimini zirveye çıkarıyor. Perküsiyon öğelerinin sıra dışı kullanımının etkili şekilde hissedildiği “Elastik”ten sonra gelen “Dance Floor” ise bir anlamda dans pistlerine duyduğumuz özlemi haykırarak kapanışı yapıyor.

Ugur Project'in İtalya merkezli plak şirketi Phobiq Recordings etiketiyle yayımlanan yeni çalışması “Trauma”yı aşağıda dinleyebilirsiniz.

#Turkuaz çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...