Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
MÜZİK

Armin van Buuren klasiklerinin remiks albümü ‘RELAXED’ çıktı

Huzur verici tınılarla dolu 30 parçalık remiks albümü Armada Music etiketiyle çıktı

  • MIXMAG TURKEY
  • 29 Mayıs 2020

Armin van Buuren’in klasikleşen parçalarının çeşitli sanatçılar tarafından yapılan remiksleri "RELAXED" albümüyle piyasaya çıktı.

“Blue Fear”, “In And Out Of Love”, “Waiting For The Night”, “All Comes Down”, “Make It Right” ve “Turn It Up”, aralarında Eelke Kleijn, Lost Frequencies, Rodg, Just Her, Trinix ve Clément Leroux gibi sanatçıların yeniden yorumladığı Armin van Buuren parçaları arasında yer alıyor.

Albümden paylaşılan ilk remiks, “Make It Right” parçasının Trinix tarafından yapılan düzenlemesiydi ve 8 Mayıs’ta müzikseverlerle paylaşılmıştı.

Remiks albümüyle ilgili açıklamalarda bulunan Armin van Buuren, “Dünyada şu sıralar başa çıkılması güç pek çok hadise yaşanıyor. Bunun yol açtığı çeşitli endişelerle nasıl mücadele edeceğimiz aklımızı meşgul ederken karşı karşı kaldığımız stres belirgin derecede hissediliyor. Tüm bunlardan bir an bile olsa uzaklaşmanın ve bir miktar soluklanmak için endişeleri geride bırakmanın önemli olduğuna inanıyorum. ‘RELAXED’ albümünde başarmayı ümit ettiğim şey buydu. Daha önce yayımladığım parçaların akustik kayıtlarına yeniden göz atıp derledim. Sonrasında bu parçaları daha dingin ve huzur verici hale getirerek yaşamakta olduğumuz stresi birazcık da olsa hafifletmeye yardımcı olmaları için birçok prodüktör arkadaşımla bu projeyi başlattık. Albüm umarım dinleyicilerin bu zor zamanlarda hayatlarını yeniden düzene sokarken destekleyici bir güç unsuru olur” diye konuştu.

30 remiksten oluşan albümü aşağıda dinleyebilirsiniz.

#Frekans çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...