Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

UNTOLD Festival Romanya Dans Müziğinin Kalesi Olmaya Devam Ediyor

UNTOLD, Cluj-Napoca'ya dört günlük tekno, drum 'n' bas ve daha fazlası için geri dönüyor

  • MIXMAG TURKEY
  • 23 Mayıs 2019

UNTOLD, 2015 yılında Avrupa Festival Ödülleri'nde 'En İyi Büyük Festival' ödülünü alarak bu arenada adını duyuran en etkili festivallerden biri olmayı başardı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, 2015'teki bu başarısını yıllar geçtikçe daha iyi noktalara taşıyan festival, geçtiğimiz yıl 350.000'den fazla kişiyi ağırlamıştı.

Romanya'nın tarihi Transilvanya bölgesinin kültür ve dini merkez üssü olan Cluj-Napoca'da düzenlenen UNTOLD’un etkisi sosyal sorumluluk projeleri ile de devam ediyor. UNTOLD ve yine UNTOLD tarafından düzenlenen NEVERSEA festivali ile ülkenin Ulusal Kan Transfüzyon Enstitüsü ile birlikte çalışan ekip, binlerce insanın hayatını kurtaran kan bağışı karşılığı tek günlük bedava giriş kampanyası ile büyük yankı uyandırmıştı.

Tabii ki, çığır açan girişimlerin yanı sıra programlaması ile de Avrupa'nın büyük etkinliklerinden biri haline gelen festival, Seth Troxler, Boris Brejcha, Loco Dice, Solomun ve Tale Of Us gibi isimleri her yıl Galaxy Stage adı verilen sahnesinde ağırlıyor.

Canlı ve etkileyici Alchemy Sahnesi ise, Andy C, Chase & Status ve Camo & Krooked; Pendulum ve Friction gibi sanatçılara ev sahipliği yapıyor.

UNTOLD'un ana sahnesi ise her zaman görülmeye değer. Stormzy, Armin van Buuren, Martin Garrix, David Guetta ve Steve Aoki gibi isimler ise 30.000 kişilik Cluj Arena Stadyumu içerisinde yer alan ana sahnede görsel ve işitsel şovlara imza atıyor.

Festival ayrıca daha doğal parti alanlarını tercih edenlere de hitap ediyor. Daydreaming Sahnesi, güzel ve doğal bir yeşilliğin arasında harmanlanan sahne tasarımıyla Black Coffee, Damian Lazarus, Bedouin ve Monolink gibi isimleri ağırlayacak.

UNTOLD Festival'in bu yılki organizasyonu 1-4 Ağustos 2019 tarihleri arasında arasında gerçekleşecek. Ayrıntılı bilgi ve biletler için burayı tıklayın.

Spotify 'Frekans' çalma listemizi takip edin.

Sonraki Sayfa
Yükleniyor...
Yükleniyor...