Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ETKİNLİK

Ableton’dan müzik yapımcıları için ücretsiz çevrim içi etkinlik: Loop Create

26-27 Haziran’da gerçekleşecek Loop Create’e son başvuru 20 Haziran

  • MIXMAG TURKEY
  • 17 Haziran 2021
Ableton’dan müzik yapımcıları için ücretsiz çevrim içi etkinlik: Loop Create

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Ableton, müzik yapımcıları için hazırladığı çevrim içi konferans programı Loop Create’i 26 ve 27 Haziran’da gerçekleştiriyor. 20 Haziran Pazar gün bitimine kadar başvuru yapan herkesin katılabileceği interaktif etkinlik, dünyanın dört bir yanından çeşitli müzisyen, teknoloji uzmanı, eğitimci ve sanatçıları ağırlıyor olacak ve katılımcılar, müzik yapım süreçlerinde yenilikçi tekniklerden ve güncel ipuçlarından haberdar olma fırsatı elde edecek.

Ses tasarımcısı ve eğitmen Liz Teutsch, çevremizdeki gündelik eşyalardan müziğimizde kullanılabilecek biçimde kayıt almayı ele alan atölye ile programda yer alırken, A.Fruit bu esnada canlı olarak ses efektleri yaratıyor olacak. Spitfire Audio LABS ekibinden Dan Keen ve Leo Wyatt ise, Londra’daki stüdyolarından etkinliğe bağlanarak alan kaydıyla ilgili teknik birtakım yararlı bilgiler paylaşarak bu kayıtları çalınabilir enstrümanlara dönüştürmenin ipuçlarını anlatacak.

Deneysel besteci KMRU, müzik üretim sürecinde kültürel ve çevresel etkilerle ilgili geniş kapsamlı bir sunum ve soru-cevap oturumuyla programa katkı sunarken Perera Elsewhere, grup üyeleri Toto Wolf ve Owen Gerlitz’le birlikte ve Hugo Holger Schneider’ın görselleri eşliğinde performans sergiliyor olacak. Bu etkinlikler arasında, katılımcılar sanal Loop Cafe’yi ziyaret ederek çeşitli müzikal deney ve oyunlarla vakit geçirebilecek.

Loop Create programı, farklı zaman dilimlerinden insanların takip edebilmesi amacıyla 8 saatlik döngüler halinde tekrarlanacak. Programın sunucuları Sky Deep ve Christa Belle, Loop Create katılımcılarını etkinlik boyunca yönlendirecek.

26 Haziran Cumartesi günü Türkiye saatiyle 12:00’da başlayacak olan Loop Create’e başvurunuzu 20 Haziran Pazar gün bitimine kadar yapabilirsiniz.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN!

‘Dünyanın Ritmi: Berlin’ çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...