Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Awakenings ADE’de 13.000 kişilik şova hazırlanıyor

Etkinlik, ADE tarihindeki en yüksek katılımlı şov olacak

  • MIXMAG TURKEY
  • 17 Haziran 2021
Awakenings ADE’de 13.000 kişilik şova hazırlanıyor

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Awakenings Festival ve Reinier Zonneveld, Ekim ayında Amsterdam’ın en büyük arenası Ziggo Dome’da 13.000 kişi kapasiteli bir şova hazırlanıyor.

Hollandalı DJ Zonneveld ve Awakenings iş birliğiyle Amsterdam Dance Event programı dahilinde gerçekleştirilmesi planlanan etkinlik, ADE tarihinin en yüksek katılımlı şovu olacak.

Reinier Zonneveld, daha önce Pearl Jam, Muse, Iron Maiden, Armin van Buuren ve Depeche Mode gibi birçok tanınmış sanatçının konserlerine ev sahipliği yapan arenada 15 Ekim Cuma günü sahne alacak.

Bu yıl ilk olarak Eylül ortalarında gerçekleştirilmesi planlanan Awakenings Festival, programını ADE iş birliğiyle hayata geçirmeye karar vererek takvimini 13-17 Ekim 2021 şeklinde yenilemişti.

İş birliği hakkında açıklamalarda bulunan Awakenings Festival pazarlama direktörü Tim Middelesch, “Bir yılı aşkın süredir mahrum kaldığımız Awakenings deneyimi, ADE iş birliğiyle şu an kadarki en büyük kapalı alan etkinlik prodüksiyonumuzla farklı bir boyut kazanacak. Bu projeyi burada yetişen techno sanatçısı Reinier Zonneveld ile yapmak harika” ifadelerini kullandı.

Zonneveld ise şu sözleri sarf etti: “Awakenings, birçok yıldızın daha önce sahne aldığı Ziggo Dome’da ADE iş birliğiyle bir şov teklifiyle gelince ilk başta inanamadım. ADE günlerinde Awakenings ile böyle bir prodüksiyonun parçası olabilmek inanılmaz bir şey. 13.000 partisever ile birlikte Ziggo Dome’u inletmek için sabırsızlanıyorum.”

Reinier Zonneveld’in 15 Ekim’deki şovunun biletleri için bu sayfayı ziyaret edebilir, Awakenings x ADE 2021 programının tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Awakenings ADE 2021'in tüm programı:

‘Dünyanın Ritmi: Amsterdam’ çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...