Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Fatih Koşar ve E. Eren’den yeni ortak proje: ‘Warrior’

Levent Er ve Hakan Özürün’ün remikslerini de içeren çalışma toplam üç yapım içeriyor

  • MIXMAG TURKEY
  • 16 Haziran 2021
Fatih Koşar ve E. Eren’den yeni ortak proje: ‘Warrior’

E-posta listemize katılarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Fatih Koşar ve E. Eren, yeni ortak projeleri olan “Warrior” adını verdikleri çalışmalarını müzikseverlerle paylaştı.

Geçen yıl Syncopate Afterhours plak şirketinden çıkan ortak çalışmaları “Till We Meet Again” ile dikkatleri üzerine çeken ve bu parça ile Beatport’un progressive house listelerinde üst sıralara tırmanma başarısı gösteren ikili, yeni çalışmalarını İran merkezli plak şirketi Techno Tehran Records aracılığıyla yayımladı.

Fatih Koşar ve E. Eren’in ortak çalışmaları sadece bu iki proje ile sınırlı değil. 2018 yılındaki “Ataraxic / Suborn” kısaçalarından itibaren pek çok kez iş birliği yapan ikili, geçtiğimiz aylarda “Roads”, “Ritual” ve “Felek” isimli çalışmalarıyla ortak vizyonlarını müziklerine yansıtmaya devam etmişti.

Projeyi piyasaya çıkaran Techno Tehran Records, 2017 yılında kurulan ve 2020’den itibaren resmi olarak çalışmalara başlayan bir oluşum. Kısa sürede Orta Doğu‘nun tanınmış plak şirketlerinden biri haline gelen Techno Tehran Records, başarılı ve yetenek sahibi DJ/prodüktörleri bünyesine katarak desteklemeyi amaçlıyor. "Warrior" projesiyse, paylaşılan basın bültenine göre karanlık bir dönemden yeni döneme geçişteki savaşı betimleyip daha entelektüel bir çağın tohumlarını atıyor.

Fatih Koşar ve E. Eren’in yeni projesi “Warrior”, orijinal düzenlemesinin yanı sıra iki remiks de içeriyor. Remikslerden biri Hakan Özürün’e, diğeri ise Levent Er’e ait.

#Turkuaz çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...