Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ETKİNLİK

Janus Rasmussen ve Fejká 3 Şubat’ta Zorlu PSM’de

PSM Loves 2 Dance kapsamında %100 Studio’da gerçekleşecek etkinliğin açılışını Zeynep Erbay yapacak

  • MIXMAG TURKEY
  • 20 Ocak 2023
Janus Rasmussen ve Fejká 3 Şubat’ta Zorlu PSM’de

Telegram kanalımıza abone olarak en güncel içeriklerden ve ayrıcalıklardan haberdar olun.

Çalışmalarını Reykjavík’te sürdüren DJ, canlı performans sanatçısı ve prodüktör Janus Rasmussen ile masalsı ve melodik ses atmosferlerini techno ile bütünleştiren Stuttgart merkezli genç sanatçı Fejká, 3 Şubat Cuma akşamı İstanbul’daki dinleyicileriyle bir araya gelecek.

Zorlu PSM’nin 10. sezonu ve 'PSM Loves 2 Dance' etkinlikleri kapsamında %100 Studio’da katılımcılarını ağırlayacak olan etkinliğin açılışını Zeynep Erbay yaparken, hemen sonrasında sahneyi Fejká devralacak ve gecenin kapanışını Janus Rasmussen DJ seti ile yapacak.

Aynı zamanda Ólafur Arnalds ile hayata geçirdiği Kiasmos projesinin iki üyesinden biri olan Janus Rasmussen, son olarak ’Slóð’ adlı üç parçalık kısaçalar albümünü dinleyicileriyle paylaşırken, Fejká ise geçtiğimiz aylarda ‘Hiraeth’ isimli kariyerinin ikinci albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu.

3 Şubat Cuma günkü etkinliğin açılışını yapacak Zeynep Erbay ise geçtiğimiz sonbahar dört yeni parçadan oluşan projesi ‘Flashlights On Love’ı paylaşmanın heyecanını yaşamıştı.

Etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgi ve biletler için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

PSM LOVES2DANCE: JANUS RASMUSSEN (KIASMOS) DJ SET // FEJKÁ | 3 ŞUBAT 2023

Janus Ramussen, Fejká ve Zeynep Erbay'ın öne çıkan müzik çalışmalarını dinleyin!

Sonraki yazýyý yükle
Yükleniyor...
Yükleniyor...