Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
MÜZİK

Jeremy Olander kariyerindeki ilk miks albümünü Balance'tan çıkarıyor

Sanatçı bu albümde müzikal kişiliğinin çok yönlülüğünü sunuyor

  • AHMET AYDEMİR
  • 29 Ekim 2019
Jeremy Olander kariyerindeki ilk miks albümünü Balance'tan çıkarıyor

İsveçli DJ/prodüktör Jeremy Olander, ilk miks albümünü Balance Music etiketiyle çıkarmaya hazırlanıyor.

Olander, Balance miks albümünü hazırlarken yaşadığı süreci anlattığı açıklamasında, "Balance için hazırladığım miks, beni en baştan beri takip eden sevenlerimin ilgisini çekeceğini umduğum, öte yandan da benim sounduma alışık olmayan insanlarla aramda bağ kurma potansiyeli olduğuna inandığım bir çalışma oldu... Duygudurumları, atmosfer ve hisler arasında organik şekilde gidip gelmeyi denediğim bu çalışmamın kendine özgü çok yönlülüğünün albümü zevkle dinlemenizi sağlayacağını hissediyorum" diye konuştu.

Miks albüm, çoğunlukla daha önce yayımlanmamış Olander yapımlarını ve bu albüme özel olarak prodüksiyonu yapılmış parçaları içeriyor. Miksin ilk bölümü, Olander'in "dışarıya çıkmaya hazır olduğunuz, güzel bir gece gezmesinden eve döndüğünüz veya sadece arabanızda yolculuk sırasında hissettikleriniz" sözleriyle betimlediği bir kulüp gecesi açılış seti niteliğinde. İlk bölümde ayrıca Olander'in 'Dharma' parçasının daha önce yayımlanmamış bir versiyonu, Tim Engelhardt'ın 'Time' adlı bir parçası ve Olander'in yeni mahlası J.Sing adı altında yaptığı şarkılar dikkat çekiyor.

Miks albümün ikinci bölümünde yer alan parçalar, melodik yapıları ve coşkulu tınılarıyla dinleyenlere adeta kulüp ortamını yaşatıyor. 'Papillon' adlı bir diğer Engelhardt parçası ve A Friend of Marcus ve Carl Dern gibi gelecek vaat eden sanatçıların yapımları da burada dinleyicilerin karşısına çıkan etkili işler arasında.

Olander'in, "Kariyerimde şimdiye kadar üstlendiğim en büyük sorumluluk, sonunda bunu ortaya çıkarabildiğimi görmek, kendine ait bir varoluş içinde yaşamın bir parçası olduğunu görmek inanılmaz" sözleriyle tarif ettiği miks albümden kesitleri aşağıda dinleyebilir, ön sipariş vermek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

#Arşiv çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...