Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
HABER

Jeton Showcase Online canlı yayın serisi tüm hızıyla devam ediyor

Serinin bu akşam 21:00'da başlayacak 5. bölümünde Ferhat Albayrak, Ugur Project ve Alan Cutt ekran karşısında olacak

  • MIXMAG TURKEY
  • 16 Mayıs 2020
Jeton Showcase Online canlı yayın serisi tüm hızıyla devam ediyor

Sosyal uzaklaşma kavramının hayatımıza girmesiyle Jeton Records'ın ilk olarak 15 Nisan'da hayata geçirdiği canlı yayın serisi "Jeton Showcase Online" bu akşam yeni bölümüyle müzikseverlerin evlerine konuk olacak.

Her hafta Cumartesi akşamı gerçekleşen ve bir aylık süreyi geride bırakan "Jeton Showcase Online"ın bu akşam 21:00'da başlayacak beşinci bölümünde sırasıyla Alan Cutt, Ugur Project ve Ferhat Albayrak performans sergileyecek.

Yayının açılışını yapacak olan Alan Cutt, yurt çapında birçok etkinlikteki performanslarıyla ve özellikle 2018 yılında çıkardığı üç parçadan oluşan "Prelude" kısaçaları ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran bir isim. Seti Alan Cutt'tan devralacak Ugur Project'i ise uzun yıllardır sürdürdüğü DJ'lik kariyerinin yanı sıra 2008 yılından itibaren resmi olarak piyasaya sürmeye başladığı müzik yapımlarıyla yakından tanıyoruz. Geçtiğimiz hafta "Labyrinthe" adlı yeni bir kısaçalar çıkaran Ugur Project ayrıca, 21 Şubat 2019'da Mixmag Türkiye'nin Andrea Oliva'nın katılımıyla Zorlu PSM'de gerçekleştirdiği ikinci etkinliğinde sahnede yer alan sanatçılardan biriydi.

"Jeton Showcase Online"ın bu akşamki yayınının kapanışı ise Jeton Records'ın kurucusu Ferhat Albayrak'tan gelecek. Türkiye'nin ilk techno plak şirketi Jeton Records'ın kurucusu olan Ferhat Albayrak, müzikal üretimlerine bu yıl çıkardığı "Voices from Hell" ve "Mega Death" çalışmalarıyla ara vermeden devam ediyor.

Mixmag Türkiye iş birliğiyle Jeton Records YouTube sayfasında izleyicilerle buluşacak yayın bu akşam 21:00'da başlayacak.

Serinin geçen haftaki yayınını izleyin.

#Turkuaz çalma listemizi Spotify'da takip edin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...