Ara Menü
Ana Sayfa En Son Haberler Menü
ETKİNLİK

Mixmag Türkiye Yaz Sezonu Etkinliklerini Çeşme'de Başlatıyor

Yeni yaz sezonuna 6 Haziran'da Mixmag Türkiye'nin 'Summer Gatherings' açılış partisiyle merhaba deyin

  • MIXMAG TURKEY
  • 27 Mayıs 2019
Mixmag Türkiye Yaz Sezonu Etkinliklerini Çeşme'de Başlatıyor

Elektronik müzik ile dopdolu bir tatil sezonu 6 Haziran’da "Mixmag Turkey Summer Gatherings - Çeşme" açılış partisi ile başlıyor. ANNA, SAMA’ ve Wehbba’nın start vereceği etkinlik serisinin ilki Fly Inn Beach Club’da gerçekleşecek.

Özel etkinliğin heyecan verici isimlerinden ilki Brezilyalı yetenek ANNA. Babasının Brezilya’da işlettiği kulüpte küçük yaşlarda elektronik müziğe olan tutkusunu fark ederek bu yolda ilerleyen sanatçı, 2015 yılından beri Mixmag’in ünlü “The Lab” serisinde düzenli olarak görmeye alıştığımız, son olarak 2018’de yılın en dikkat çeken DJ’leri listesinde kendine yer bulan ve Tomorrowland, Awakenings ve Movement Detroit gibi büyük festivallerin müdavimi eşsiz bir isim olarak göze çarpıyor. Geçtiğimiz Mart Mixmag Lab Miami’de de tekno ve progressive elektronik müziği yaz esintileriyle birleştirerek benzersiz bir performansa imza atan ANNA, bu sefer Çeşme’de aynısını yapmaya hazırlanıyor.

Etkinliğe özgün enerjisiyle renk katacak bir diğer DJ, Filistin’in fiili başkenti Ramallah’ta düzenlenen ilk Boiler Room'da sergilediği performansla çok kısa sürede dünya çapında ün kazanan SAMA'. Skywalker sahne adıyla da tanınan SAMA', kendi müziğini üretmeye 2006 yılında Ramallah’ta miks denemeleri yaparak başladı. 2010 yılından itibaren synthlere karşı artan ilgisi sayesinde techno, house ve elektronik müziğin diğer alt türlerine daha fazla odaklandı ve 2011'de ses mühendisliği ile müzik prodüksiyonu alanında lisans eğitimi almak için İngiltere'ye taşındı. İngiltere’ye taşındıktan sonra dünyanın birçok noktasında performans vermeye başlayan ve 24 Nisan'da Paris'te #BUDXPARIS etkinliğinde çalan SAMA', 6 Haziran’da Çeşme'de kabin başında olacak.

Kabin başında göreceğimiz diğer bir isim bir başka Brezilyalı Wehbba. Şimdilerde müzik çalışmalarını Barcelona’da sürdüren sanatçı, dünyanın en saygın plak şirketlerinden Drumcode, Tronic, Kompakt gibi şirketlerden çıkan yapımları ve aralarında Laurent Garnier, Danny Tenaglia, John Digweed, Christian Smith ve Stephan Bodzin gibi isimlerin bulunduğu pek çok saygın sanatçıyla beraber çalıştığı ortak projelerle tanınıyor.

Açılış partisinde ayrıca yerli yetenekler de sahne alacak. Daha önceki Mixmag Türkiye ve Future Momentum şovlarıyla hafızamızda yer edinen Triart ve Juren Vu performanslarıyla günün enerjisine katkı sunacak.

6 Haziran Perşembe günü Fly Inn Beach'te gerçekleşecek "Mixmag Turkey Summer Gatherings - Çeşme" etkinliğine ait biletleri tükenmeden alın.

Spotify 'Frekans' çalma listemizi takip edin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...